Sayfa 715/820 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 6554 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Ateks patronları,,şu zamanda hiçbirşey yapmıyorsunuz ya..size ne dense az

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Adam endeks kadar artmış görünmek için ufak alımlarla artmış görüntüsü verdiyor))) komedi..rakam yüksek azaltıp onu alıp bşr üstte geçiyor,,,gözü ful endekste

3.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    emin olmadan yazmasa idin....
    Şimdi sana görev. Önce "Şirketimize İBB Encümeninin 04.12.2019 tarihli ve 2646-2764-3137 sayılı kararıyla söz konusu taşınmazın kamulaştırılmasından 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 21. maddesine istinaden vazgeçildiği bugün tarafımıza tebliğ edilmiştir." açıklamasında geçen 21. maddede ne yazıyor ona bakacaksın. Sonra bu tip vazgeçme işlemlerinde gerçek ya da tüzel kişilerin idare aleyhine açmış oldukları davalarda ne kadar tazminat aldıklarına bakacaksın. Danıştay kararlarında yeterince emsal var. Pazar akşamı istiyorum ona göre.
    "Doğruyu gördükleri halde düşüncelerini değiştirmeyenler cahillikleriyle mutluymuş gibi yaşarlar." Albert Einstein

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bilakis arsanın durumu artık belirli. Arsa, kamulaştırma kararından önce hangi vasıftaysa şimdi o vasıfta. Şirket istediği anda buraya konut projesi yapabilir. İstediği anda diyorum dikkat buyurun. Patron uygun bir zamanı kolluyordur çok muhtemelen. Anladınız siz onu.
    onların böyle birşey düşünebileceğini nerden çıkarıyorsunuz.

Şimdi sana görev. Önce "Şirketimize İBB Encümeninin 04.12.2019 tarihli ve 2646-2764-3137 sayılı kararıyla söz konusu taşınmazın kamulaştırılmasından 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 21. maddesine istinaden vazgeçildiği bugün tarafımıza tebliğ edilmiştir." açıklamasında geçen 21. maddede ne yazıyor ona bakacaksın. Sonra bu tip vazgeçme işlemlerinde gerçek ya da tüzel kişilerin idare aleyhine açmış oldukları davalarda ne kadar tazminat aldıklarına bakacaksın. Danıştay kararlarında yeterince emsal var. Pazar akşamı istiyorum ona göre.
    firma böyle bir dava açmaya cesareti var mı?
    firmadan böyle bir adım sizce olabilir mi?

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    Bilakis arsanın durumu artık belirli. Arsa, kamulaştırma kararından önce hangi vasıftaysa şimdi o vasıfta. Şirket istediği anda buraya konut projesi yapabilir. İstediği anda diyorum dikkat buyurun. Patron uygun bir zamanı kolluyordur çok muhtemelen. Anladınız siz onu.
    ah canım....
    İstediği anda diyorum dikkat buyurun...
    diyorsun sonrada dava diyorsun....
    acaba hangisi yalan......
    işimizi bize öğretiyoor....
    mahkemeyi açacaksın....
    imarı değiştireceksin...
    bunun tarafların itiraz süresi var..
    ibb den yeniden imar alınma süreci...ibb nin buna itiraz süreci...
    yıllar yıllar...
    bi dene bakalım....kaç sene....

otur..sıfır...
    konuyu bilmiyorsun...birde fikir belirtiyorsun...
    uzaktan eğitim şart....

kusura bakmayın arkadaşlar...bu ortamda cevap vermek istemezdim...
    herkesin canı yanmış zaten...
    bilmeden sallama...

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Arsanın çevresi zaten park, bahçe, yol vs ne varsa hazır. Bu bakımdan değerleme raporundaki gibi % 45 lik bir DOP mümkün gözükmüyor. Haliyle rapor oldukça defansif hazırlanmış. Buna özellikle dikkat edin derim. Ben şirketin tekstil sektöründeki faaliyetlerine değil arsasına yatırım yaptım. Arsanın hisse ederi rapora göre 10 TL (bana göre 2 katı) ve hisse fiyatı 7 TL.

Yani gayet açık .
    Bir iki tavan yaptırında alkışlayalım,,tamam potansiyelli,müüüükemmmel hissedir ateks..

8. Maydonoz hocam bu türkere benzemez..orada mali götürdün ama..burda işin zor..ben de türkerde az bir kar yazdım sonra bürute alındı.. burda senin gibi geldik..13 den aldık 11 alti artık olmazdedik 10 dan kol kestik 8.60 alalım dedik zarar çıkar diye..ağzımıza m....neyse..gorcegiz

SM-T510 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 715/820 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •