Sayfa 717/816 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767 ... SonSon
Arama sonucu : 6521 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    wawwww...
    ozaman daha kulağımın arkası hala duruyordu....
    geç kalmadın mı biraz..
    ha bu arada haberin geldiği zaman ateksin fiyatı...7.00 ler...
    7 senede hala 7.00 ler

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    maydanozcu....
    kimsenin kağıdın kötü olduğunu diyen yok....
    ama şu arsa muhabbeti....lütfen...

kağıdı alan emlakçı oluyor,,, 7,38 den satacak,,,

4.  Alıntı Originally Posted by KUMAR Yazıyı Oku
    kağıdı alan emlakçı oluyor,,, 7,38 den satacak,,,
    ...hiç gülesim yoktu..çok yaşayın

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ateks dibi bulmuşken rahat vermez,hatta mümkünse daha dibe magmaya kadar gider edepsiz ,, yanacak kül olacak,hala umursamaz,hala para para..

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Daha önce de dedim.... Bu hisseyi buralara getirip tutmaları büyük bir başarı...kim ne derse desin..hiç bir tahtada böyle bir şey yok...yeni bilançoya göre pd/dd 0,25. .... Bir masa bir kasa ticaret firmalarından biri olsa gayet normal...lakin sanayi firması yahu..Lüleburgaz da bin kişiye yakın çalışan var..400 milyon TL cirosu..onbinlerce dönüm fabrika binası ve arsası..z.burnundaki arsayı söylemiyorum bile...pd/dd 0,25 ...bu tahta bambaşka bir olay...kimse çözemedi gitti....asıl sıkıntının patronlar olduğu artık çok net..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    maydanozcu....
    kimsenin kağıdın kötü olduğunu diyen yok....
    ama şu arsa muhabbeti....lütfen...
    Bu kağıtta asıl arsa muhabbeti şimdi başlıyor üstadım. Bunu çok yakında anlayacaksınız. Öyle olmasa benim gibi piyasa erbabının burada ne işi olur, kağıt mı kalmamış ?!

* Diğer konu, herkes buraya yazdıklarına dikkat etsin, çünkü vakti zamanı geldiğinde arşivleri tek tek dökeceğim buraya. 15 TL lerden methiyeler düzen bazı dostlarım 7 TL den tu kaka demeye başlamış. Kimin ne yazdığını tespit etmek benim gibi piyasa gurusu için çocuk oyuncağı. Çoğunuzun götünde lastik don yoktu ben bu piyasayla haşır neşirken.

İsteyen istediği şeyi yazsın, sıkıntı yok. Yeterki hakaret, küfür vs olmasın. Yakında tekrar geleceğim. Bir süre yokum.
    "Doğruyu gördükleri halde düşüncelerini değiştirmeyenler cahillikleriyle mutluymuş gibi yaşarlar." Albert Einstein

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bu kağıtta asıl arsa muhabbeti şimdi başlıyor üstadım. Bunu çok yakında anlayacaksınız. Öyle olmasa benim gibi piyasa erbabının burada ne işi olur, kağıt mı kalmamış ?!

* Diğer konu, herkes buraya yazdıklarına dikkat etsin, çünkü vakti zamanı geldiğinde arşivleri tek tek dökeceğim buraya. 15 TL lerden methiyeler düzen bazı dostlarım 7 TL den tu kaka demeye başlamış. Kimin ne yazdığını tespit etmek benim gibi piyasa gurusu için çocuk oyuncağı. Çoğunuzun götünde lastik don yoktu ben bu piyasayla haşır neşirken.

İsteyen istediği şeyi yazsın, sıkıntı yok. Yeterki hakaret, küfür vs olmasın. Yakında tekrar geleceğim. Bir süre yokum.
    kimse yakında birşey anlamaz?

Sayfa 717/816 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •