Sayfa 723/817 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773 ... SonSon
Arama sonucu : 6535 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Evet hayirlisi olsun..kisiler tabiki yatrim yapmakta ozgur..burdakiler neticede hep sille yedi..yedik..olumlu bakmaya korkar oldular..travma tabi..

SM-T510 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Maydonozcu hoca nickin hep bumuydu...madem 25 yıl bu piyasaydın.. eskileri çok ii tanırım da

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    Memleket kırılıyor...
    Birileri burada keriz avına çıkmış...
    İnsanlık.....
    49 yaşındayım...
    İlk senedimi 1990 yılının haziranında almış... Karaköyde ayaklı borsada 3 aya yakın vakit geçirmiş...10 yılı bir fiil aracı kurumların seans odalarında geçirmiş...okulunu borsa yüzünden 3 sene uzatmış...rüyalarında seans yapmış..defalarca krize yakalanmış biri olarak...
    İnanın şu sıralar artık umrumda bile değil artık...
    Covid 19 a karşı insanlarımızın davranışlarını gördükten sonra..burada yazılanlar...demek ki daha ham mışız..
    Dünyamız ve ülkemiz kırılırken tartıştığımız konulara bakıyorum da..

Benden bu kadar..

Allah c.c.inşallah bu beladan hepimizi korur..
    Yakalananlara acil şifalar verir...

4.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Memleket kırılıyor...
    Birileri burada keriz avına çıkmış...
    İnsanlık.....
    49 yaşındayım...
    İlk senedimi 1990 yılının haziranında almış... Karaköyde ayaklı borsada 3 aya yakın vakit geçirmiş...10 yılı bir fiil aracı kurumların seans odalarında geçirmiş...okulunu borsa yüzünden 3 sene uzatmış...rüyalarında seans yapmış..defalarca krize yakalanmış biri olarak...
    İnanın şu sıralar artık umrumda bile değil artık...
    Covid 19 a karşı insanlarımızın davranışlarını gördükten sonra..burada yazılanlar...demek ki daha ham mışız..
    Dünyamız ve ülkemiz kırılırken tartıştığımız konulara bakıyorum da..

Benden bu kadar..

Allah c.c.inşallah bu beladan hepimizi korur..
    Yakalananlara acil şifalar verir...
    Amin..teşekkürler

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. [QUOTE=Maydonozcu Kamil;4262421]25 yılı aşkındır bu piyasadayım ve hiç kuşkum yokki ATEKS hissesini senden çok alıp satmışımdır üstadım. Muhtemelen ilk aldığım günlerde buradakilerin bir çoğunun kıçında bez bağlıydı

Kazanabilirsin bu tahtada öyle veya böyle...bizim tarzımızdan farklı da olabilirsin.itirazım yok ..kimsenin de olma sı mümkün değil.ama size kazandırmaya gelmedim demek bize hakarettir kardeşim.. S....k mişim parasını pulunu ..2004 yılında 5.5 TL ye aldığım hisse 16 yıl sonra 7 TL ..hangi hissenin tahtası bu kadar ******larca katledilmiş....sen diyorsun sadece Zeytinburnu arsası 250 milyon TL...oda %40 eksiğine.. Şu anda yeni bilançoya göre pd/dd 0,25 ...bu adi ****** yapıyadır isyanımız..senin vur kaç yapmama değil..ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Hisse piyasasında ise bu ve buna benzer binlerce tecrübem oldu. Çok düştü dediğim yerlerin aslında zirveler olduğunu acı bir şekilde tecrübeledim. 2001 krizinde tek bir kağıtta 4 daire parası kaybetmiş adamım.
    Buraya da asayım bunu. Ben de bu piyasadan az çekmedim dostlarım. Yazışma dilim biraz farklı olduğu için çoğu forumdaş beni hep yanlış anlamıştır. İster kısa ister uzun vade olsun bir hissede beklenti satın alınır. Ve ben buraya hissedeki beklentiyi yazmaktayım.

Mavi küremiz hiç olmadığı kadar sıkıntı içerisinde bunun farkındayım. Bu durum ilanihaye devam edemez bundan da eminim. Ölenler hep olacak, tıpkı 3 yaşında umuda yolculuk yaptığı sırada denizde can veren Aylan bebek gibi. Günahsız, pirü pak ! Sayın snap'ın tüm dileklerine katılıyorum. Sonumuz hayır olur umarım. Ölüme gelince, ben hazırım sıkıntı yok...
    "Doğruyu gördükleri halde düşüncelerini değiştirmeyenler cahillikleriyle mutluymuş gibi yaşarlar." Albert Einstein

7. Kurtulusun yok ..aldigin fiyatın hemen altına verir..ucuz buralar dediğin an yandim Allah şarkısını sana söyletir..

8. Arsa marsa hikaye..adamın gen haritasına bakın anlaşılır zaten

Sayfa 723/817 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •