Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
Arama sonucu : 79 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Gram Altında Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Altın tam anlamıyla gerçek para, doların da euronunda tüm kağıt parçalarının da hepsinin toplamından çok daha fazla bir güce sahip...
    Dolar almak kadar gereksiz başka bir yatırım düşünemiyorum, altın doların artışını da yansıtabiliyor, ülkemizde dolar yatırımı yerine kesinlikle altın bulundurulmalı bana göre... tabi gümüşe de dikkat etmek lazım, gümüşün de hakettiği bir yerde olmadığı bir gerçek, önümüzdeki yıllarda olası krizlerin ve etkilerinin artması ihtimaline karşı en sağlam durulacak yer bana göre altın ve gümüştür.. bazı ülkelerde fiziki altına ulaşılamadığı yönünde haberlere rastlıyoruz, gerçek bir kriz halinde altın talebinde ciddi patlamalar yaşanabilecektir türev piyasalarda fiziken olmayan altın satılıyor altın ve gümüş kesinlikle gerçek değerinde değil bana göre...

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Bugün itibariyle son 3 yıla baktığımızda altın; %133,95, Euro;%87 Dolar ise; %83 kazandırmış, tarihin her döneminde tl bazlı olarak altın dolar ve eurodan çok daha fazla kazandırmış, özellikle kasasında fiziki altın olan bankalardan altın almak gerekir

altının gücünü anlamak lazım, avrupa ve amerika ekonomisi krize girerse ne euro ne de dolar değerini koruyabilir.. ama altın olabilecek her türlü krizde değerini koruyacaktır,

altının değeri bizatihi kendisinden gelir, dolar ve euronun değeri yalnızca itibar ve güvenden geliyor, esasında karşılığı olan bir değerleri yok..

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yeni hedef : 500..
    ytd
    bu hedefe vardıktan sonra yeni hedef vereceğim..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bu hedefe vardıktan sonra yeni hedef vereceğim..
    Hedefin süreside olmalı.
    1 yılmı 10 yılmı.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hedefin süreside olmalı.
    1 yılmı 10 yılmı.
    500 gorulsun ilk önce..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. gram.jpg

Şu grafiğe bakın arkadaşlar gram altın gün geçmiyor ki artışını arka arkaya getiriyor. Altının gram fiyatı, haftaya düşüşle başlamasının ardından 370,7 liradan işlem görüyor. Buradan sürekli gram altını takip ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,916
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız