Sayfa 102/359 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 809 - 816 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by salvadore_xp Yazıyı Oku
    Stop zamanı geçti. Bu saatten sonra dediğiniz gibi olursa alıp unutacağım. Ne zaman 4 'lere geldi o zaman işleme başlarım. Açığa satış var mı?
    Derinlik kademe görebildiniz mi?
    Ben 4.70 te satmadim defter değeri 9 olan bir hissenin elbet ederini göreceğini düşünüyorum, herşey olumlu SPK çok erken ceza verdi ona anlam veremedim, denize veremediği cezayı yavrusuna verdi, ki bunun dolaşımdaki oranı %9 olduğu halde. Hee kârı alıp gitmek vardı buralardan tekrar mallanmak vardı ama olmadı patron mal sattı biz satmadık, ki ben 2 yıl oynamayacağim satış durumu olursa da duruma göre karar veririm onların devam Edip etmeyeceğine göre. SPK bu kadar erken müdahale etmese ki bence hiç gerek yoktu kağıt 6 yı çok rahat görürdü

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    Ben 4.70 te satmadim defter değeri 9 olan bir hissenin elbet ederini göreceğini düşünüyorum, herşey olumlu SPK çok erken ceza verdi ona anlam veremedim, denize veremediği cezayı yavrusuna verdi, ki bunun dolaşımdaki oranı %9 olduğu halde. Hee kârı alıp gitmek vardı buralardan tekrar mallanmak vardı ama olmadı patron mal sattı biz satmadık, ki ben 2 yıl oynamayacağim satış durumu olursa da duruma göre karar veririm onların devam Edip etmeyeceğine göre. SPK bu kadar erken müdahale etmese ki bence hiç gerek yoktu kağıt 6 yı çok rahat görürdü

16 sında açığa satış yasağı kalkıyor ama bence patron istese çok rahat götürür dünyanın hisseyi, örnekler çok, Banvit Bera Flap bunlardan birkaçı patron bunu bahane Edip çok güzel operasyon çekti ben mal kaptırmadım kaptirmayada hiç niyetim yok elbet 8 9 olacak ozaman vedalasirim tapumu alırım inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    16 sında açığa satış yasağı kalkıyor ama bence patron istese çok rahat götürür dünyanın hisseyi, örnekler çok, Banvit Bera Flap bunlardan birkaçı patron bunu bahane Edip çok güzel operasyon çekti ben mal kaptırmadım kaptirmayada hiç niyetim yok elbet 8 9 olacak ozaman vedalasirim tapumu alırım inşallah

Defter değeri 9 lira...
    Haklısınız bence, fırsat buldukça heybeyi doldurmak lazım o zaman...
    Hayırlı geceler

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    Valla bu kadar olumlu olmasına rağmen eski yerine gelmesi benim umutlarımı tüketti yarın yada en geç perşembe günü tepki vermezse soluk 2.80 olur gibime geliyor

bugün 3.5x+ üstü kapanış yaparsa haftayı da 4.x+ üstü kapanış yaparak haftaya güzel yerlere gelmesi kuvvetle muhtemel. dün heybeye doldurmaya devam ettik biraz daha, pörtföyün bir kısmını buraya bağladık artık ...

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    bugün 3.5x+ üstü kapanış yaparsa haftayı da 4.x+ üstü kapanış yaparak haftaya güzel yerlere gelmesi kuvvetle muhtemel. dün heybeye doldurmaya devam ettik biraz daha, pörtföyün bir kısmını buraya bağladık artık ...

ne oldu devre kestik galiba

6. ardından tavan da gelir mi bakalım

Bu başlığı şu anda 8 kişi okumaktadır. (2 üye ve 6 ziyaretçi)

ist2011, mehmet_kocabey_1987

7.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    ardından tavan da gelir mi bakalım

Bu başlığı şu anda 8 kişi okumaktadır. (2 üye ve 6 ziyaretçi)

ist2011, mehmet_kocabey_1987
    biraz daha attık heybeye artık vursun tavana

8. 3,63 ten, 160 bin lot satış yedi, bugün en faz 3,50 kapatır diye düşünüyorum. YTD.

Sayfa 102/359 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •