Sayfa 12/359 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 89 - 96 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. çok ilginç bu fiyatlar bana göre bedava az kalır hiç sadece hiç fiyatlardır sırf karaköy binası yeniden değerlemede piyasa değeri kadardır avmler kira gelirleri çok ilginç ...

2.  Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    son üç günde globol 2.20 bin lot mal almış bu tahta için çok iyi bir rakam hareket gelebilir kısa vadede..
    evet globali ilk kez bu tahtada görüyorum bende...bakalım alımlarının devamı gelecek mi...

3. Buralarda kalmasına sebeb bence deniz yatımdaki 45 milyon lot millet korkuyor kafamıza yeriz malı diye vur kaç yapıyorlar ondan ..

4.  Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    Buralarda kalmasına sebeb bence deniz yatımdaki 45 milyon lot millet korkuyor kafamıza yeriz malı diye vur kaç yapıyorlar ondan ..
    deniz yatırım o 45.m lotun bir kısmını 2.40 tan dolar 1.85 ken çağrı ile almış çakarsa da kendi ilginç ticareti olur....0nca yıl 4 te birine vermez herhalde...

5.  Alıntı Originally Posted by sur un sesi Yazıyı Oku
    deniz yatırım o 45.m lotun bir kısmını 2.40 tan dolar 1.85 ken çağrı ile almış çakarsa da kendi ilginç ticareti olur....0nca yıl 4 te birine vermez herhalde...
    teşekkürler bilmiyordum hayırlısı bekliyip görelim mevlam ne eylerse güzel eyler ya nasip...

6. Ama sonuca bakılırsa alanda yok satanda

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şu an itibarı ile.kaggitta sallanıyor rüzgara karsi

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 12/359 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •