Sayfa 131/359 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Kağıt sahipli ,halka açıklık oranı belli,piyasada dolaşan lot sayısı belli.böyle bir durumda herşey speğin tek tuşuna bakar lakin eğer satılma hikayesi gerçekse ve daha önce izah ettiğim gibi sağır sultan bile duymuşsa en dipten toplamaya,sabırları zorlamaya,insan psikolojisine oynamaya yani anlayacağınız türlü türlü dalavereya başvurup ky dökmeden gideceğini zannetmiyorum..umarım yanılırım..ve Ümit ederim ki en kısa zamanda sağsalim bu kağıttan çıkarıZ..saygılar

Burada yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değil kendi sesli düşüncelerimdir.sadece beni bağlar..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

2. borsa -60 da ıkende aynı +26 da ıkende aynı tovbe tovbe

3. erhan y merhaba nedır gorusun sızın malıyet ne sız gaıba uzun zaman oldu burdasınız ne olur bu hısse

4.  Alıntı Originally Posted by BAYRAM YILDIZ Yazıyı Oku
    erhan y merhaba nedır gorusun sızın malıyet ne sız gaıba uzun zaman oldu burdasınız ne olur bu hısse
    Merhaba bayrma hocam,3.84 maliyetle yakalandık ,4.70 lerden dönüş yapınca ve üstelik satış haberleri varken alış fırsatı olarak gördüm ama yanılmışım,yeni hareketi teklif sonrası yapacağına inanıyorum bu sefer rekor tazeler umarım.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by MYEL Yazıyı Oku
    Kağıt sahipli ,halka açıklık oranı belli,piyasada dolaşan lot sayısı belli.böyle bir durumda herşey speğin tek tuşuna bakar lakin eğer satılma hikayesi gerçekse ve daha önce izah ettiğim gibi sağır sultan bile duymuşsa en dipten toplamaya,sabırları zorlamaya,insan psikolojisine oynamaya yani anlayacağınız türlü türlü dalavereya başvurup ky dökmeden gideceğini zannetmiyorum..umarım yanılırım..ve Ümit ederim ki en kısa zamanda sağsalim bu kağıttan çıkarıZ..saygılar

Burada yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değil kendi sesli düşüncelerimdir.sadece beni bağlar..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Normal şartlarda % 90 nına sahip olunan hissenin sahibinin malının değerini yükseltmesi lazım.ama acığa satış yasağı gelen gün deniz baya bir satış yaptı.şimdi bile hacimsiz olmasına rağmen en kritik nokta da bile satış yaparak 2-3 kademe altına düşürebiliyor.diğer aracı kurumları anlarımda denize bi anlam veremiyorum,(karanlık oda işlemlerinde özellikle)

6. 3190 benm malıyet anlamadım ne yapmaya basladıgı

7.  Alıntı Originally Posted by BAYRAM YILDIZ Yazıyı Oku
    3190 benm malıyet anlamadım ne yapmaya basladıgı
    Senin maliyet çok iyi hocam,zarardayım deme .dubaili banka mart ayında teklif verecek basına göre.anladığım kadarı ile sberbank ta satıcı zaten,pozitif geçerse çabuk kalkar

8. al satlarda yaptım hocam onları eklersem 3140 felan ama nereye kıracagı bellı deıl vede ıyelım satrıldı bırlesıcekmı bu kagıt ???

Sayfa 131/359 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •