Sayfa 151/359 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. bu tahtada hangi cakal var cok merak ediom ve de anlam veremiom. adam resmen giden hisseyi durdurdu.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    15 gün yasak geldi

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Açıga satış ve kredili işlemle ilgili güzel olmuş. Bence ky menfaatine diye düşünüyorum. Y.t.d

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kendisi basti zaten neyin kredilisi... Cayci bu sefer gelmedi ondandir... Denizbanki nie basmadin... varya adim gibi eminim bu cok guzell bi oyun... 29 unda genel kurul var haber cikinca rahat rahat satisinizi yapin.. Biz yine burdayiz rahat olun

4. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, DZGYO.E payları 26/03/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 09/04/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

5. deniz bu hisse ile çok ugrasiyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 15 gün yasak mı ne yaptıda 15 gün yasak yedi bu çok merak ettim valla. Benim için iyi oldu pazartesi geri alırımda ama haksızlık valla
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

7. Arsan a 22 sinden gecerli 6 nisana kadar kredili satis yasagi getirildi.. #Dzgyo 23 unden gecerli 9 nisana kadar 2 gun fazladan nedense... #denizbank rahat satisi bu tarihe kadar olacak yani biz bunu anliyoruz zamanlama manidar...

8. Hayır yani habere konu olan satış hikayesi iki hafta içinde açıklanır denmişti zamanlama olarak 2 hafta ceza satış haberi iki hafta içinde gelebilir bi tuhaflık yok mu sizce ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

Sayfa 151/359 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •