Sayfa 195/359 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    ah be güzel kardeşim işte bizim küçük yatırımcı olarak en büyük hatamız duygusallığımız hisseyle yaşadığımız bağ! ama spek öyle mi? ister ki en çok ben kazanayım. bakmayın ortalıkta gezen üstadların " yeterki benden daha çok kazanın" safsatalarına! kafalarında hep " ben bu kadar riske gireyim adam gelsin iki trade etsin benden çok kazansın yok öyle bir dünya " mantığıdır. Sonra ne olur mesela ekstre de koyabilir "bilmem ne kadar zarar ettim yeterki siz kazanın önemli değil" babında ama o zarar fiktiftir çünkü hisseyi götürmek için çalıştıkları onlarca aracı kurumun başka birinden kendi malına alış girmiştir ve maliyeti yüksek görünen malı fermuarı çekmeden önce küçük yatırımcıya gelişine kaktırdıkları için görünen zarardır o aslında!

Şimdi siz de çıkmış zevkle izleyecem düşüşünü falan diyorsunuz! dikkat edelim alışkanlık yapmasın zira bu işin sevmekten ziyade tecavüze dönmesi an meselesi

YTD.
    Daha ne kadar tecavüz edebilirler ki kağıdı zaten 2.85 ten alıp 4.36 ya götürmüşler. Nolacak 1 tl mi olacak.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ha 2.50 'ye gelirse 20.000 aldık bir 20 bin daha alır maliyeti düşürürüz ama dua aşamada satmak mantıklı degil

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Denizin satisi 2019un ilk ceyregine kaldi başkan

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bas bas bas gel aşağı geeeeel en az 1.70 istiyorum gel

5.  Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    Bas bas bas gel aşağı geeeeel en az 1.70 istiyorum gel

bilen bilir bilmeyen ve isteyen de hdfgs in topiğine girip bakabilir zira orada da 6 hareketinden sonra hisse bedelsiz verip sonrasında 4 lerde tutunup 250 lere geldiğinde de sizin gibi yazan çizenler vardı biz de kendilerine bu hisse ilk 1.70 lere gelir sonrasında da biraz daha salıp bedelli haberi patlatırsa görürüm demiştim ve tamda dediğim gibi oldu ha ben de kol kestim orada ama çok defa da uyardım insaniyet namına tıpkı burada geçen hafta (geriye dönük fazla değil 6-7 sayfa okusanız görürsünüz) uyardık ama bir hırsdır gidiyor. ne diyim inşallah burada da öyle olmaz

ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    son bir haftadır birileri yukarı kaldırıp hacimsiz salıyor! mal mı topluyorlar bilmiyorum ama burada tutunup 3 ün üstüne attığı an bir bakmışssınız 3 günde 5 lere yürümüş! tabi benim ki sadece tecrübeye dayalı tahmin bekleyip görelim bakalım en azından not düşmüştük deriz.

YTD.
     Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    bu borsa şeytan icadı diyorlar ya bazen hakketen öyle diyesi geliyor insanın. misal adamın biri alıyor 6 ay bekliyor zarar ediyor çıkıyor biri gelip 6 ay sonra onun elinden alıp 1 hafta sonra %50-60 kar ediyor. misal biri 3 liradan almıyor aynı kişi gidip 4.50 de sıraya giriyor almak için borsa gerçekten çok acayip biryer
    aynen sakın atlamayın sonra başınıza ismini burada zikretmeyeceğim hisselerde milletin başına gelenler gelmesin!!! tipik taktiklerini de söyleyeyim tam olsun... hisseye bi anda yedire yedire pat aşağı salar 3-5 kendi malını alış yazarak çıkartıp sonra pat 10 kademe altta kim girdiyse alışa verir sonra yine ufak bi yukarı sonra pat bi 10 kademe ... sonra az çıkar sen heveslenirsin gidecek diye bi bakmışsın iki taban yemiş

ytd.
    arkadaşım ne açığa satışı hepsi hikaye!!! meşe denilen tayfa da bir tane mi hesap var sanıyorsunuz adamlar kendi malına alış yapıp kendi malına açık yapacak kadar profesyonel yapıyor bu işi... eeee işin sonunda milletin elinde patlayınca " açıkcı geldi böyle mi oldu" diyecez! başka hissemi mi yok. hee senin elinde varsa zaten 1 yılda gördüğü en yüksek yerde zaten kardasın satacaksan sat alacaksan al ama millete hayal satma milletin canı yanmasın
    ayrıca bence şuan denizbank ın çıkışı üzerinden dzgyo pazarlanmaya çalışılıyor bence! bu tamamen benim şahsi fikrim ve tek derdim kimsenin zarar etmemesi! yoksa elimde ne 1 lot deniz ne de 1 lot dzgyo var!

YTD.
    yorulmayın diye kendim aldım getirdim. hissenin her noktasında yazmışım şu 2 haftalık süreçte başında demişim ki 3 liradan almayan gider 4 ler den alır sonra da oturur ağlar bu borsa garip bir yer bile demiş miyim demişim sonra geri gelirken atlamayan size tuzlatırlar çeyizlik yaptırırlar demiş miyim demişim ahanda belgesi

7. mesela şuan bu hissenin 2 hafta önceki toplama hareketi gibi mal toplanan 3 tane hisse takip ediyorum ama etik olmadığı için buradan paylaşmayacağım ve eminim o hisseleri de bugün buralardan almayanlar 2 hafta içinde gidip zirvelerden almak için sıraya girecek

8.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    mesela şuan bu hissenin 2 hafta önceki toplama hareketi gibi mal toplanan 3 tane hisse takip ediyorum ama etik olmadığı için buradan paylaşmayacağım ve eminim o hisseleri de bugün buralardan almayanlar 2 hafta içinde gidip zirvelerden almak için sıraya girecek
    doğrudur kardes. ama anlamadigim onceden beri bi sahibi vardi bu tahtanin. nasil olduda bu hasan mese tayfasını soktu tahtaya. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 195/359 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •