Sayfa 206/359 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Allahım, paramizi hileyle gasp edenlerin çoluk çocuğundan çıkar inşallah

Sent from my LG-H542 using hisse.net mobile app

2. Hakkimi yiyenlere Allah gün yüzü göstermesin, kuru ekmege muhtac etsin, Sevdiklerinin acisini yasatsin inşallah

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    Sen nasil bi ahmaksin, biri %16 gitmis digeri %8 , bisure sonra %4 e gelecek digeri belki tavan cekecek 3.30 3.20ye degip geri geliyo senin beyin yoksunuda ciktigini zannediyo artıkçı

Bazi yartiklara kapak olsun Allah sizin gibilerin çoluk çocuğundan çıkartır inşallah, hakkimi helal etmiyorum

Sent from my LG-H542 using hisse.net mobile app

4. Sayın gard biliyorum bu hareketler sinir bozucu insanı deli eden şeyler ama bu şeref yoksunu eli mahkum afedersin it gibi götürcek ama şimdi elinden geleni yapıyor kanı bozuk şüphesiz 4.30 yukarı devre kesen kağıdı aynı gün nere bastı biliniyor
    Operasyonu bunda yapacaklardı vazgeçtiler bankaya geçtiler borsada matematik pek çalışmaz ama bankanın 15 olduğu yerde gyo sunun 3 olması komik ama işte naparsın olaydı bir 1 m dolar herkesin gönlünü yapar o spek ********inin elindeki malları alırdım
    Son tahlilde git geller ortalamaları maliyetleri yukarı çekti bu da grafikde sıkışmaya neden olur elbet bir yerde patlar
    Kaç defa git gel yaptı 10-15 kuruşa sat al peşinde aç köpek büyük ihtimalle robot yapıyor ama o robotun başında oturan bakıyor robot götürcek robotu kapatıp pat pat satıyor yaptığı hareketlerin başka açıklaması varmı bilemiyorum

Sağlık kıymetli sağlığınıza dikkat edin bol kazançlar
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

5. Tsk.ler hocam

6. bu sene beyagı bir hareket yaptı 2.98 alıp 3.41 verdik
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. Bişeyler olacak yine bir sıkışma var hadi hayırlısı
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

8. Arkadaşlar sariyerdeki arsa değerlemesi bir iş yaparmi yarın için 18:10 da kapa düşen.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 206/359 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •