Sayfa 213/359 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Guf Yazıyı Oku
    Evet dostum, o hırsız ikimizi de çarpmıştı. Umarım bu defa aynı şey olmaz. Bu kağıt ciddi çıkacak ama ne zaman bekleyip göreceğiz. ..
    kesin cikacak diye bir sey yok. operasyonlar eskisi kadar kolay deil. bundada gördüğüm olumsuzluklar var. oncelikle yetiri ladar toplammis deil. vede patronuyla kol kola operasyon yapabilcegi bir sirket de deil banka istiriki buda isi zorlastirir ki. gecen gun 760 bin lot tan cok kucuk miktarini 4 uzeri kafasina yedi. vedaha 760 bin lotu var digerlerini de satabilirmi bilmiyorum. ben cok kucuk miktar tasiyorum. sirf banka hissesi almamak icin bunu aldim pismanim. kalkinmayida gore gore almamistim banka hisse si diye. insallah allah yuzumuze bakar. ama risk yüksek. ytd

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    Bu konuya vakıf arkadaşlar çağrı fiyatını hemen yaza bilir yeni bilanço beklenecek esasında Denizbank satıldığı zaman Deniz gayri içinde satış fiyatı kap a verilmeliydi Fakat Türkiye borsasini beyinsizler yönetiyor malum benim gibi bir adam lazım o da olmaz
    bu adamlar nedense hep elindekileri 4 tl uzeri satiyor.ucuza satmiyorlar.belkide 4tl uzeri cagri fiyatimi cikacak acaba.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by dikmeha Yazıyı Oku
    Denizbank satılalı nerdeyse biryıl olacak. Çağrı fiyatını da nereden çıkardınız? Bence böyle birşey olacak olsaydı çoktan olurdu.
    Daha onay gerçekleşmedi,,,2019 ilk çeyrek deniyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Cagri fiyati sizce tahminiz kac olur?

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eğer değerlemeleri doğru yapmışlarsa,pddd=1 e göre fiyat 4.45 gözüküyor,,,fakat çağrı fiyatında başka faktörler varmıdır bilmiyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. çağrı fiyatlatında 4-5 tane kriter var son 30 günlük son 6 aylık ortalma fiyat vs vs ..

Ama bu denizbank için geçerli. DZGYO yu kapsar mı, dzgyo da satılıyor mu satışa dahil mi onu bilemem.
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    çağrı fiyatlatında 4-5 tane kriter var son 30 günlük son 6 aylık ortalma fiyat vs vs ..

Ama bu denizbank için geçerli. DZGYO yu kapsar mı, dzgyo da satılıyor mu satışa dahil mi onu bilemem.
    Sberbank ne yapacak dzgyo yu,,,satılırsa komple satılır benim bildiğim,,,aldığındada böyle almıştı.

7. mevzu satilmasi değilki zaten satildi biz neyi tartisiyoruz anlamadim. ama onemli olan bunda cevikler operasyon yapabilecekmi yapacakmi? denizde zaten yakalandi. bunda hala ky fazla ee. olursa olur olmazsa ancak cay demleriz. ytd.

8. ama aramiza hergun yeni birileri geliyorsa pek bisi olmaz. hakkimizda hayirlisi diyelim. kesinlikle ytd.

Sayfa 213/359 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •