Sayfa 238/359 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 6,05 den tekrar aranıza dahil oldum bakalım...Patron birilerine mal sattı oyun içinde oyun var ama gidince ok gibi gidiyor buda beni içeri çekiyor bu seferde giderse geri gelmesin diyerek aldım...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. hayırlı olsun...
    ben bodrum ve tarabya projelerinden hasılat kasaya girene dek buradayım kısmetse...
    50-60 m dolar kadar kar elde edeceğini düşünüyorum...bu projelerden...
    1 milyarlık tahvil satmayı planlıyorlarmış...
    muhtemelen yeni bir proje daha gelecek..ve çok büyük bir proje olacağı satmak istedikleri tahvil tutarından belli...
    hazırdaki projelerin karı mevcut finansal borçlarını sıfırlar üstüne de 200 m kadar artar...
    hal bu durumdayken 1 milyara kadar thvil satma izni istemelerinin altında çok daha büyük bir proje yatıyor olmasıdır diye düşünüyorum...
    belki de evladiyelik tuttarım elimdekileri...
    iyi yönetildiğini düşünüyorum...
    emirates ne yapar devralınca o da ayrı bir konu ...
    bekleyip göreceğiz...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

3.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    hayırlı olsun...
    ben bodrum ve tarabya projelerinden hasılat kasaya girene dek buradayım kısmetse...
    50-60 m dolar kadar kar elde edeceğini düşünüyorum...bu projelerden...
    1 milyarlık tahvil satmayı planlıyorlarmış...
    muhtemelen yeni bir proje daha gelecek..ve çok büyük bir proje olacağı satmak istedikleri tahvil tutarından belli...
    hazırdaki projelerin karı mevcut finansal borçlarını sıfırlar üstüne de 200 m kadar artar...
    hal bu durumdayken 1 milyara kadar thvil satma izni istemelerinin altında çok daha büyük bir proje yatıyor olmasıdır diye düşünüyorum...
    belki de evladiyelik tuttarım elimdekileri...
    iyi yönetildiğini düşünüyorum...
    emirates ne yapar devralınca o da ayrı bir konu ...
    bekleyip göreceğiz...
    katılıyorum benim beklentimde bu yönde bakalım dinlenmesi dökmesi bitti 15,00 gibi gelirler 6,03 de motoru soğutuyor
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. patron pay satımı yapmış...kısada negatif görünse de ov de iyi bence...sığ hisseye büyükler ilgi göstermiyordu...biraz daha satsın isterim...
    başkaları sazı eline alır o zaman ...daha iyi olur...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

5. Patron 6.87 tavana 800 bin koyunca vermeye başladı ondan önce ben teslim ettim .Şimdi aklı sıra 5.78 satiracak tam tersi 6.02 den ve 5.78 den aldim
    Nakit kraldır.

6. Patron birilerine mal devri yaptı şimdi 5.87 ve 5.93 alsın herkes dzgyo mort olacak izliyorum paketledim 5.78 den
    Nakit kraldır.

7. Bugün bu hisseden nefret ettim amaç yatırım değil patronun bize mal çakması bir daha borsaya girmiyorum lanet ettirdiler insanları ....

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

8. Buda hissenette son yazım kansizlar bizim paralarimaza göz dikmişler

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

Sayfa 238/359 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •