Sayfa 247/359 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Merak ettiğim yeniyim bu hissede affınıza sığınıyorum ,, ne heyacanlıyim nede tam bilgi sahibi .Satıldığı ve fiyati çok pirimli olmadığı için aldim .Lakin cuma günkü hareket midemi bulandirdi.Gecmise baktim cok heyacanli ky eskitmiş.Simdi denizbanki alanlar yatirim ortakligininda sahibimi bu önemli benim için .Daha doğrusu projeler ve arap sermayesi olarak bakiyorum olaya .

2.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Merak ettiğim yeniyim bu hissede affınıza sığınıyorum ,, ne heyacanlıyim nede tam bilgi sahibi .Satıldığı ve fiyati çok pirimli olmadığı için aldim .Lakin cuma günkü hareket midemi bulandirdi.Gecmise baktim cok heyacanli ky eskitmiş.Simdi denizbanki alanlar yatirim ortakligininda sahibimi bu önemli benim için .Daha doğrusu projeler ve arap sermayesi olarak bakiyorum olaya .
    Bedelli başvurusu için hazırlanan dökümandan alıntı:

Dolaylı Pay Sahipliğine İlişkin Bilgi
    Şirket’in nihai ana ortağı, Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.’nin kontrolünü elinde bulunduran Denizbank A.Ş.’nin sermayesinin %99,85’ini temsil eden paylara sahip olan Emirates NBD Bank PJSC (“Emirates NBD”)’dir.

Bi aracı kurumdaki mali diger aracı kurumdan satilabiliyomu bunu ilk defa duydum.Eğer bildirim yapilmaz ise buyuk ihtimal daha önce virman yapilmiştir.

Peki bu arapların bedelli sermayeye ihtiyacımi var .. bunu gerçekten bir finansman kaynağina ihtiyac duyulduğu içinmi yoksa yeni yatırımlar sonucu faliyet hacimlerinin genişleyeceği içinmi bu ihtiyaca basvuruldu..

5.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Bi aracı kurumdaki mali diger aracı kurumdan satilabiliyomu bunu ilk defa duydum.Eğer bildirim yapilmaz ise buyuk ihtimal daha önce virman yapilmiştir.
    Aynı gün içinde de virman yapıp satabilir.Bakalım takaslarda belli olur

Bu hissenin ekmeği yenirde sabredebilene... Ne zaman bedelli biter ...bodrum ve tarabya yatırımları kasaya dönmeye başlar o zaman bi yerlerde olur... sermaye arttırım izahnamesini okudum..kira gelirleri hariç asıl para edicek bu iki proje ..ne zaman biter tam kavrayamadım..

Iki proje için borçlanmalara ve yükümlüleklere bakılırsa bu sermaye ve piyasa değeri ileri için devede kulak..

Bedelliden bu halka açıklıkla ky dan bişey anlamaz ..ilerde kendi payına kalan rüçhanları satar başka bişey..Bence bu yatırımlarla finansal olarak büyümek şart ...yanlış bilgi paylaşımım olduysa özür..sabreden arkadaşlar kazanacaktır..kısacılar bu speğin her sallamasında benim gibi midesi bulanacak zarara razı gelecektir..

Sayfa 247/359 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •