Sayfa 281/359 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Zaten insanların şunu anlaması gerekli bedelli spk onay aldı hareket etmiyor baskı var işte en fazla 10 gün daha sürünür haber çıktığı anda film kopar....
     Alıntı Originally Posted by stockexchange Yazıyı Oku
    Vkfyo' zarar yazan bir şirket (batık), dolaşımdaki lotuda fazla olmasına ve daha düşük oranda bedelli artırım yapmasına rağmen %800 yaptıysa, kâr eden, dolaşımdaki lotu az olan, daha yüksek oranda bedelli artırım yapacak olan DZGYO % ? yapar ?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Zaten insanların şunu anlaması gerekli bedelli spk onay aldı hareket etmiyor baskı var işte en fazla 10 gün daha sürünür haber çıktığı anda film kopar....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sasa500 dostum maalesef öyle olmuyor,

örnek olarak aha ihyay dün akşam açıkladı.

20'sinde bedelli bölünecek ama açılış 1.50 kapanış 1.50

getiri % 0..

is the average of five people around the human..

3. Vkfyo bölündükten sonra gitti....usak da bölündükten sonra gitti

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. İhlas grubuna güvenipte kağıt sittin sene almam.
    DENİZbank kendi kağıdına neden zarar vermek istesin ya da kötü algı yapmak istesin. Yapacaksa olsa tonla kağıt var onla ra tebellüş olur.
    Hedeften önce mal vermem nokta.

.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Sasa500 dostum maalesef öyle olmuyor,

örnek olarak aha ihyay dün akşam açıkladı.

20'sinde bedelli bölünecek ama açılış 1.50 kapanış 1.50

getiri % 0..

Tabi bu cümleyi söyle değiştirelim ederi olan şirketlerde diyelim. ıhlaslar soktaslar bedllli sürecinde cok ıyı performans sergılemedı. ama sizinde içinde oldugunuz odaşlar afyonlar ; afyon, cemaş usak vkgyo bence güzel performans sergiledi. Bilmiyorum belkide ben kendimce biraz abartıyor olabılırım ama ıyı bır kazanc alacagımı düşünüyorum...
    sizin görüşlerinize saygı duyuyorum kötü veya iyi dzgyo hakkında görüşlerinizi duymak isterim...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. şu saate kadar henuz bölünmeyle ilgili bir haber yok tsgyo da çok verimli gitmedi bugun beklemekten başka çaremiz yok ...Son dönem bedelli ye olan ilgiden dolayı herkes uyanık başta tahtacılar filmin sonunu bekleyip görecegiz...Kolay lokma yok diyorlar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Tabi bu cümleyi söyle değiştirelim ederi olan şirketlerde diyelim. ıhlaslar soktaslar bedllli sürecinde cok ıyı performans sergılemedı. ama sizinde içinde oldugunuz odaşlar afyonlar ; afyon, cemaş usak vkgyo bence güzel performans sergiledi. Bilmiyorum belkide ben kendimce biraz abartıyor olabılırım ama ıyı bır kazanc alacagımı düşünüyorum...
    sizin görüşlerinize saygı duyuyorum kötü veya iyi dzgyo hakkında görüşlerinizi duymak isterim...
    Saydıklarınızdan cemaş hariç diğerlerinde bulundum ve ek olarak pengd bedellisinde de bulundum arkadaşım.

İhyay'da da aslında bir hareket olmalı diye düşünüyorum ama ihlas grubu söz konusu olunca ne yapacaklarını kestirmek zor oluyor.

Dzgyo'ya gelince; .
    hisseye brüt takas gelmesi iyi olmadı ama 8.23 kapatarak (-1) bence iyi kapanış yaptı.
    8.07 üzerinde kaldığı sürece yön yukarı gibi görünüyor..

8. Bu arada sn. refaba'yı gördünüz mü!!

megap'ta uyarılarıma kulak asmadı, daha sonra da Atlas'a bulaştı zannımca,

Atlas'ta megap'tan aşağı kalmaz.

hülasa sn. refaba'nın işi zor..

Sayfa 281/359 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •