Sayfa 282/359 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Bu arada sn. refaba'yı gördünüz mü!!

megap'ta uyarılarıma kulak asmadı, daha sonra da Atlas'a bulaştı zannımca,

Atlas'ta megap'tan aşağı kalmaz.

hülasa sn. refaba'nın işi zor..

is the average of five people around the human..
    Yok malesef kendisine kent 450 tl iken fısıldadım gelmedı dz gyo dedım cvp vermedi herhalde darmaduman oldu :D gelir yakında buralara :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Yok malesef kendisine kent 450 tl iken fısıldadım gelmedı dz gyo dedım cvp vermedi herhalde darmaduman oldu :D gelir yakında buralara :D
    evet, bir bedelli fenomeni olarak gelmeli.

is the average of five people around the human..

3. ihyay zaten %100 prim yaptı ben yaklaşık 1.5 yıl önce ihlgm bedellisine 1.20 lerden katıldığımda. ihyay 70 krştu coronadan önce 1.20 leri gösterip coronada 0.70 lere tekrar çektiler şimdi 1.5 lira tekrar .. şu bistin en pis hisseleri 2 sene %50 zararla gezdim ihlgm de psikolojim bozuldu neredeyse kanal istanbul için kazmaya ist. a gidecektim dzgyo kıyas edilemez lakin bu da %100 e yakın primlendi coronadan sonra 4.60 lardan almıştım berayla birlikte berayı sattım azbir karla mazisi kötü diye ama 9 lara gitti.. dzgyoda beklenmedik şeyler oldu Allahtan maliyet düşük.. bugünki tahtanın hali içler acısıydı bende aldım biraz ortalamayı yükseltme pahasına .. ama bu dzgyo bana algyo gibi olacak imajı veriyo bilmem denizbank bistten çıktı tek işlem gören şirketi dzgyo benim bildiğim bodrumda yapılan villaların satışların yansıması 4 . blançoda hissedilir .. bekleyelim bakalım kar da zararda kardeşmiş.. Hakkımızda hayırlısı ..

4. Benim tek korkum var o da 3 4 tavan yaptığında acaba bedelliyi orada fiyatladı mı diye. Onun haricinde ben de dün maliyeti yükseltme pahasına lot aldım ve Aykut arkadaşın dediği gibi bodrum satışları 4. Çeyreğe yansır. Burada da şahsi görüşüm en büyük sıkıntı kışın girişinde gelecek 2. Büyük virüs dalgası. Tabii ki ytd ama önümüzde ciddi bir sorun olduğu da gerçek

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Rzgtl Yazıyı Oku
    Benim tek korkum var o da 3 4 tavan yaptığında acaba bedelliyi orada fiyatladı mı diye. Onun haricinde ben de dün maliyeti yükseltme pahasına lot aldım ve Aykut arkadaşın dediği gibi bodrum satışları 4. Çeyreğe yansır. Burada da şahsi görüşüm en büyük sıkıntı kışın girişinde gelecek 2. Büyük virüs dalgası. Tabii ki ytd ama önümüzde ciddi bir sorun olduğu da gerçek

Virüs mürüs hikaye abim, faizler düştü konut satışları %1100 arttıı, bodrumdaki projeyi garıban halk almayacak zengin kesin alacak ve onlarında zaten alıcısı hazırdır.Tahta yapıcı abimiz koltuga otruduk seni bekliyoruz çok kasma lütfen artık demir alma vakti gırtlaga kadar allandım hadi gari go go go go!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Virüs mürüs hikaye abim, faizler düştü konut satışları %1100 arttıı, bodrumdaki projeyi garıban halk almayacak zengin kesin alacak ve onlarında zaten alıcısı hazırdır.Tahta yapıcı abimiz koltuga otruduk seni bekliyoruz çok kasma lütfen artık demir alma vakti gırtlaga kadar allandım hadi gari go go go go!

7. Valla buraları almak istemeyen zengin tanımıyorum...mükemmel bir proje
    http://www.lechicbodrum.com/sanal-tur-4-1.aspx
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8. Belli oldu bölünme tarihi haberi gelmeden buradan bize ekmek yok.

Sayfa 282/359 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •