Sayfa 3/359 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2867 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. şirketten bu güne kadar (kurulduğu gün dahil) dava haberi(güvenlik şirketi, aidat), geri alım yapmadık, bilanço .....ilk kez haber geliyor...

2. ataman turizim yazınca bodrum rexene resort çıkıyor, hopefull ustanın bir rus tatil köyü gibi bişeymidir acep....du bakalım kokusu geldi sonu nice olur...hayırlısı..

3. Haberi görenler alıma geçtiler ancak geri gelmesi haberin eskisinin sınırlı olmasına delalet oldu.muhtemel pazartesi geri gelecek durumu söz konusu

Sent from my SM-G532F using hisse.net mobile app

4. ben proje neymiş bir görmeden tek lot satarmıyım;_ zor ....daha buralardan alırmıyım;_pazartesi gözüm üzerinde olur ....hakan ateş bey in kazandıran ülke türkiye senpozyumundaki konuşması geldi aklıma....villa tipi bir projede sonsuza dek kanka kalırız...proje beklenti demek....hisse 50m sermayeli...zati çok ta ucuz...c grubu olması bile bu pozisyonda artı iyi proje bu hisseye sınıf atlatır...anştaynın insanın aklından geçirdiği fikirleri bile kontrolü üzerine zikrettiği söz geldi aklıma...proje açıklanıncaya kadar fişi cektim...gayb ı yalnız ALLAH bilir...hakkımızda hayırlısı kalın sağlıcakla...

5. kainatı oluşturan'' madde'' dediğimiz şey içine inip baktığımızda ''enerji'' , yaz aylarında lahmacun ayranın 120 liraya satılmasıyla anılan bodrum da proje açıklamak üzeresin , .....şu hale bak...bu gün herkesin gözü bu hissede olmalı idi....bu deniz yatırım , deniz bank senin de sınavın...ben diyorum Quantum enerjisi ....la havle vela kuvvete.....deniz yatırım sazı al eline...

6. görüşmeye başladığı firma kaliteli bir firma inş projede kaliteli bir proje olur. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by yıldırımkıta Yazıyı Oku
    görüşmeye başladığı firma kaliteli bir firma inş projede kaliteli bir proje olur. YTD
    kilyosta ataman konaklarından tanıdığım bir firma zengin işi işler yapıyor..

Sayfa 3/359 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •