Sayfa 309/359 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Pastaya gerek yok gördüm..yat.fin.satmış

2. 3 altı olacak mı..bakalım..izleyelim

3. Tekrardan bir hatırlatma yapalım

;(Değerli “yatırımcı” arkadaşlar sakın beni yanlış anlamayın!! Ben çok uzuncuyum.. Sadece nasıl bir tahta ile karşı karşıyasınız tekrar hatırlatmak istedim, internet sitelerinde küfür 🤬 gırla.. Demekki bu küfredenlerin sinir uçları epeyce zedelenmiş.. “Haksız da değiller”Ancak yine de elverdiği ölçüde sakin olmak daha mantıklı.. Tahtacının istediği de sinir uçlarınızla oynamak..orta ve uzun vadeciyseniz sıkıntı yapmayın derim.. Sonuçta para sağlıkta lazım..

Gerek ana hissede gerekse Rüçhan kuponu’ndaki satışların patronun bilgisi dışında olmadığı aşikar.. Öyle olsa idi 1-2 günün sonunda yönünü yukarı çevirmiş olurdu.. Satanlar don telaşına düşerdi.. A firması rüçhanları verip satış baskısı yapıyor diye konuşanlar var internet sitelerinde.. A-B-C ...,vs..vs farketmez.. Baskıyı yapan belli.. İlla isim vermeye gerek yok.. Satanın gerçek satıcı Olduğunu düşünmemizi istiyor.. E tabi inanan özellikle yukardan alanlar panik halinde.. Şöyle bi düşünün; bölünmenin arefesinde bu hisse neden bürüte sokuldu!! Ve.. neden ağar topar ertesi gün kağıt bölündü? Soruların cevabını bulan nedenini de bulur..
    Bol kazançlar..

Al-sat-tut-unut tavsiyesi değildir yanılma payı herzaman vardır..

4.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Tekrardan bir hatırlatma yapalım

;(Değerli “yatırımcı” arkadaşlar sakın beni yanlış anlamayın!! Ben çok uzuncuyum.. Sadece nasıl bir tahta ile karşı karşıyasınız tekrar hatırlatmak istedim, internet sitelerinde küfür 🤬 gırla.. Demekki bu küfredenlerin sinir uçları epeyce zedelenmiş.. “Haksız da değiller”Ancak yine de elverdiği ölçüde sakin olmak daha mantıklı.. Tahtacının istediği de sinir uçlarınızla oynamak..orta ve uzun vadeciyseniz sıkıntı yapmayın derim.. Sonuçta para sağlıkta lazım..

Gerek ana hissede gerekse Rüçhan kuponu’ndaki satışların patronun bilgisi dışında olmadığı aşikar.. Öyle olsa idi 1-2 günün sonunda yönünü yukarı çevirmiş olurdu.. Satanlar don telaşına düşerdi.. A firması rüçhanları verip satış baskısı yapıyor diye konuşanlar var internet sitelerinde.. A-B-C ...,vs..vs farketmez.. Baskıyı yapan belli.. İlla isim vermeye gerek yok.. Satanın gerçek satıcı Olduğunu düşünmemizi istiyor.. E tabi inanan özellikle yukardan alanlar panik halinde.. Şöyle bi düşünün; bölünmenin arefesinde bu hisse neden bürüte sokuldu!! Ve.. neden ağar topar ertesi gün kağıt bölündü? Soruların cevabını bulan nedenini de bulur..
    Bol kazançlar..

Sn. Gerekli,
    Sizin ekranınızda destek neresi görünüyor?
    Bu durumda Rüçhan almak li mantıklı ana hisse mi?
    Bedelli durumlarında kağıt prim yapmazsa bile bu kadar düşmezdi genelde o yüzden kafamız gercekten çok karışık.

Maliyetin çok yukarıda kaldı yarın da düşerse kredi çekip ortalamayı dusurecegim mecbur.
    Teşekkürler

5. *Gerelli olacaktı afedersiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Tekrardan bir hatırlatma yapalım

;(Değerli “yatırımcı†arkadaşlar sakın beni yanlış anlamayın!! Ben çok uzuncuyum.. Sadece nasıl bir tahta ile karşı karşıyasınız tekrar hatırlatmak istedim, internet sitelerinde küfür �� gırla.. Demekki bu küfredenlerin sinir uçları epeyce zedelenmiş.. “Haksız da değillerâ€Ancak yine de elverdiği ölçüde sakin olmak daha mantıklı.. Tahtacının istediği de sinir uçlarınızla oynamak..orta ve uzun vadeciyseniz sıkıntı yapmayın derim.. Sonuçta para sağlıkta lazım..

Bol kazançlar..

eskiden büyükler aydına deve tötö yaglamaya gidermiş,

Elimde iki kilo ARAP SABUNU var! Arabic bank anladın sen!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    eskiden büyükler aydına deve tötö yaglamaya gidermiş,

Elimde iki kilo ARAP SABUNU var! Arabic bank anladın sen!

Çok yaşa sn Sasa500 ... 😂👍

8.  Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    Sn. Gerekli,
    Sizin ekranınızda destek neresi görünüyor?
    Bu durumda Rüçhan almak li mantıklı ana hisse mi?
    Bedelli durumlarında kağıt prim yapmazsa bile bu kadar düşmezdi genelde o yüzden kafamız gercekten çok karışık.

Maliyetin çok yukarıda kaldı yarın da düşerse kredi çekip ortalamayı dusurecegim mecbur.
    Teşekkürler

Değerli insan; Bu hissede direnç - destek hi ka ye.. Naçizane düşüncem sakin olmanız!! Tahta sığ bildiğiniz üzere ve toplu..(her ne kadar dağınık izlenimi verilsede) “ Kısa vadede nakit ihtiyacınız yoksa no panik!! “ Ve.. kesinlikle kendi aklınızla hareket edin..
    Sanal sitelerde topic topic gezip yorum yapan üstad’lardan gaz verenlerden ahkam kesenlerden ve yandık-battık-bittik telkininde bulunanlardan uzak dur derim.. çoğu tahtacının ayak takımı.. Üstad geçinenler üfürükten teyyare.. (Üstad müstad hikaye) Tırnağı olsa başını kaşır.. Ha adam kafa yormuştur temel analiz teknik analiz öğrenmiştir saygı duyarım.. Ancak bu tip insanlarda öyle her mecrada yazmaz.. “ vaktiniz varsa temel analiz öğrenin” derim.. Kısaca bu muhterem o/u vadede üzmez..

Bol kazançlar..

Al-sat-tut-unut tavsiyesi içermez...

Sayfa 309/359 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •