Sayfa 4/359 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2867 madde; 25 - 32 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

son bir ayda alanlar

satanlar

3. Temettü vereydi iyiydi... Hiçbir şey vermeyeceksen paydaşlarına bu adamlar neden senin şirketine yatırım yapsın ki... Borsanın mantığına aykırı...

4. SUR UN SESİ çok eskisin bu kağıtta bir halt olurmu.

5. [QUOTE=starex;74655]Haberi görenler alıma geçtiler ancak geri gelmesi haberin eskisinin sınırlı olmasına delalet oldu.muhtemel pazartesi geri gelecek durumu söz

Doğru tahmin etmişim sanırsam

Sent from my SM-G532F using hisse.net mobile app

6. [QUOTE=starex;81808]
     Alıntı Originally Posted by starex Yazıyı Oku
    Haberi görenler alıma geçtiler ancak geri gelmesi haberin eskisinin sınırlı olmasına delalet oldu.muhtemel pazartesi geri gelecek durumu söz

Doğru tahmin etmişim sanırsam

Sent from my SM-G532F using hisse.net mobile app
    üzülerek söylesemde tam yerinde bir tahmin

7.  Alıntı Originally Posted by yıldırımkıta Yazıyı Oku
    SUR UN SESİ çok eskisin bu kağıtta bir halt olurmu.
    ALLAH bilir ne olur....cer cöp hisseleri değerinin çok üstü seviyelere götürüyorlar , ben bahçeşehirdeki mülklerini tek tek gezdim o 64 dükkan bile (dükkan dediğime bakmayın oyuncakçı, iş bank, eski pastahane , erberk anaokulu,.....) hepsi birbirinden bağımsız değerli mülkler, karaköydeki bina enkaz şeklinde ama iş başlasa 4 ayda orası da biter...12 milyon kira getiren mülkünü şimdi deniz yatırıma 150 milyona talip çıksa dzgyo yu satar mı...borsada 90 milyona süründürüyorlar...ben de çok eski değilim bir yılım bile dolmadı geçen genel kurul tarihinde almıştım...şu bodrum projesi ile ben dedim alım fırsatı vermez bu gün için malesef olmadı...

Sayfa 4/359 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •