Sayfa 209/359 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Takaslarrr

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. sakin olun hemen havalara girmeyin arkadaslar gidecek tahta size mal vermez. biride demis galip geldi yuhh tahta zaten sahipli bildigim galip nasil gelsin. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    sakin olun hemen havalara girmeyin arkadaslar gidecek tahta size mal vermez. biride demis galip geldi yuhh tahta zaten sahipli bildigim galip nasil gelsin. ytd.

Sakin ol.Yuh muh,hayırdır. Şeker galibin çalıştığı kurumlardan biri değil mi.Bu verilere bakarak yazdık.uydurmadık.ha kesin değil ,elbette. Galiba dedim dikkat ettiysen ...Tahtanın sahibi kim,söyle bileyim, engin tecrübenden yararlanalım.4 kere daldım bu denizlere,hep vurgun yedim. Sayende 5. 'yi yemeyelim...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. 1 senedir takip ederim deniz deki patron ile bu ayni bence cevikler bi kes yakalandi bence onlar olabilir. bi sahibinin oldugunuda birsz takip eden bilir. patron tahtaya mudahil olmadigi gunler islem hacmi cok komik rakamlardi. bu hisse gidermi sorusuna gelince onu sahibinden basla.kimse bilmez deniz de operasyon yapmak icin bile kullansa yeter ona. tahtada tek baktigim indikatör formlar sagda solda ky aldim diyorsa ve bu sayi artiyorsa girecek şemsiyenin habercisi almadılar bakıyorsa alincaya kadar devam. ins kazandirir yatirimcisina. beni killandiran twetir ustad bozuntularin bu kagidi yazmasi ve denize benziyecek sebebiyle ky nin baliklama atlamasi. allah sonumuzu hayir eylesin.

5. Vermeye başladılar dimi

VIA_F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ne biçinm

7. Ne biçim çakıyorlar dimi. Şerefsizlik bu borsa denen illet

8. Arkadaşlar yine elimize verme operasyonu muydu bu. Varmı yorum yapabilecek bir arkadaş

Sayfa 209/359 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •