Sayfa 279/359 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Sinir bozucu olanda buuu... Bi işler çeviriyor bunlar bakalım ne çıkacak altından

.

2. öglen oldu işlem haçmi 300 bin bile olmadı dün 5 milyonla kapatmıştık ilginç bürüt bu kadar baskılayamaz kim ne bekliyor acaba...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    öglen oldu işlem haçmi 300 bin bile olmadı dün 5 milyonla kapatmıştık ilginç bürüt bu kadar baskılayamaz kim ne bekliyor acaba...
    Sövecem anasının suçu yok! ya kardeşim bedelli haberin düştü.Şirket şu gün bölüneceğim dese tavan olacak! yoksa o günde mi tavan yapmayacaksın anasını............. spegi
    hep defansif hep defansif yeter kardeşim hadi biraz ofansif oynaaa
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Philip anasını belledi tahtanın...Sağlam alıcı gerek
    Deniz yatırıma yazın alım yapsınlar diye...bu günlerde almayacakta ne zaman alacaklar
    Bedelliye sahip çıkın arkasındayız deyin
    [email protected]
    Evet arkadaşlar mail attık... lütfen sizde gerekli cevabı yazarak mail atın...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

5. Ben bötle bişey görmedim ya. 8 lerden ekleme yaptım pusudayım ytd. Bişeyler olacak endeks böyleyken bu hareketler normal değil

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Açılış -5 üstü olabilir biraz nakitim var 7.60 falan görürse dalarım aç köpek gibi

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tebrik ederim. Bu pastayla sadece 100 bin lotla tahtanın içine etmeye devam ediyorlar. Ben bedelliye falan girmem ama işim de bitmedi bunlarla.

http://share.matriksdata.com/share.a...08181422059905

7. VKFYO bedelli serüveninde 40 gün içinde 1.84'ten 14.36'ya gitti. DZGYO bölünme tarihini bekliyoruz. Açıklanması gerek artık bu aralar. DZGYO'nun dolaşımdaki lotu daha az.

8. Philip te ni o.ç var tahtanın içine etti.. Patron devreye girerse sokar Bi tarafına. Adam her kademeye 31, 31 yazıyor o.ç

.

Sayfa 279/359 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •