Sayfa 286/359 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Merhaba Ortaklar;
    Bedelli sermaye artışında yaşanan yukarı yönlü hareketlerin.Bu hisse de tersi durum oluşturmasını, brüt takasa alınması olarak yorumluyorum..
    Bunun yanında bedelli ye katılmak istemeyenlerin satış yapması ile de düşüş yaşandığı kanısındayım..
    Yarın dan itibaren durum netleşir ,diye düşünüyorum..Saygılar..

2. İyi yönden bakmaya çalışırsak baya zorlanıyoruz. Olumsuz yanları saymaya kalkarsak zibillll... Böyle tahtacı olduğu sürece işimiz zor...bu şekilde yapmaya devam ederse kimse de bedelli ye girmez millet aptal değil. Elinde patlar bedellisi. Şua saate kadar 60 k lot el değişmiş. Bakkal işletiyor pez... Sanki...

.

3. Yaw bedelliye kimse girmez ne demek....Mecbur girer... parayı çöpe mi atsın
    Şirket için sıkıntı oluşturmaz senin ruchan satman, bir başkası alır o girer bedelliye...
    Rüchan fiyatı 5-6 TL arası bir rakam olacak sanırım kim bu parayı çöpe atsın.
    Ruchan fiyatı 0,10 kuruş ve altı durumda belki alan kişi yanarsa yansın der girmez bedelliye
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. Dostum anlatmak istediğimi gayet iyi anladın. Bunda açıklama yapacak bişey yok. Kağıdın talep oluşturamamasından bahsediyorum.

.

5. 8 TL kapatırsa 3,33 gibi bi rakamla açılır yarın...
    rüchanlarda 4,67 falan olur

Ama içgüdülerim ve tahminim 9 TL kapatacağını söylüyor. inş yanılmam
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

6.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Merhaba Ortaklar;
    Bedelli sermaye artışında yaşanan yukarı yönlü hareketlerin.Bu hisse de tersi durum oluşturmasını, brüt takasa alınması olarak yorumluyorum..
    Bunun yanında bedelli ye katılmak istemeyenlerin satış yapması ile de düşüş yaşandığı kanısındayım..
    Yarın dan itibaren durum netleşir ,diye düşünüyorum..Saygılar..
    KENT hem brüt takasta hem de tek fiyat uygulaması var...Bu hususta ne düşünüyorsunuz ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    8 TL kapatırsa 3,33 gibi bi rakamla açılır yarın...
    rüchanlarda 4,67 falan olur

Ama içgüdülerim ve tahminim 9 TL kapatacağını söylüyor. inş yanılmam
    Bende sizin gibi düşünüyorum lakin sanki benim üzerime baskı yapılmış gibi hissediyorum bunalttı hisse cidden...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Cidden hisse herkesi bunalttı son 2 hafta.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 286/359 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •