Sayfa 288/359 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. bedelli gaz bulunduğu haberlerinin gölgesinde geçecek kimse bakmaz dzgyo ya ... ytd

2.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    8 TL kapatırsa 3,33 gibi bi rakamla açılır yarın...
    rüchanlarda 4,67 falan olur

Ama içgüdülerim ve tahminim 9 TL kapatacağını söylüyor. inş yanılmam
    Yanıldım...8 TL kapatacak galiba 3,33 açılır...hayırlı olsun
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3. Harbiden böyle bişey de var şimdi. Ancak yarın tavan falan yapması lazım ki dikkat çeksin
     Alıntı Originally Posted by aykutvet Yazıyı Oku
    bedelli gaz bulunduğu haberlerinin gölgesinde geçecek kimse bakmaz dzgyo ya ... ytd
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Buralar bi zamanlar DUTLUK’tu.. Ayda ya 1-2 yorum yapılırdı ya da hiç yorum olmazdı!! 3-4 bilemedin 5-6 kişi vardık toplamda.. Şimdi bakıyorum da Bağdat caddesi’nden farksız!! Kuru kalabalık mı diye sorguluyordum bir hafta öncesine kadar ama sanırım yanılmışım.. 2.5-3 aralığında almayan zatı muhteremler zengin olma hayaliyle hisseyi zirvelerden almış maalesef.. Görüntü bu .. Bu tahta zordur.. insanı zengin de edebilir ama önce sağlam veReM eder.. Eskiler anlar beni.. ne demek istediğimi.. Tabi onlardan da pek yazan yok artık.. Bence yazmanın da anlamı yok.. Yeni katılımcı arkadaşlar 👯♀ hoş geldiniz.. Kalabalığı görünce yazmak istedim.. Mazur görün.. Kimseyi kırmak incitmek değil niyetim... Son söz; Sabrı olmayanı kredili oynayanı perişan eder bu büyük abi..

Ytd

5. Allah razı olsun sen de hoşgeldin abi. Haklısın yeni sayılırız zirvede olmasa da ortalarda yakaladık hisseyi. Evet gerçekten söylediğin gibi zor, bezdiren bir hisse ve evet kredili girdik ama zamanımız var Allaha şükür. 1 sene gerekirse 2 sene bekleme kapasitem var bakalım nasibimizde varsa yeriz.
     Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Buralar bi zamanlar DUTLUK�tu.. Ayda ya 1-2 yorum yapılırdı ya da hiç yorum olmazdı!! 3-4 bilemedin 5-6 kişi vardık toplamda.. Şimdi bakıyorum da Bağdat caddesi�nden farksız!! Kuru kalabalık mı diye sorguluyordum bir hafta öncesine kadar ama sanırım yanılmışım.. 2.5-3 aralığında almayan zatı muhteremler zengin olma hayaliyle hisseyi zirvelerden almış maalesef.. Görüntü bu .. Bu tahta zordur.. insanı zengin de edebilir ama önce sağlam veReM eder.. Eskiler anlar beni.. ne demek istediğimi.. Tabi onlardan da pek yazan yok artık.. Bence yazmanın da anlamı yok.. Yeni katılımcı arkadaşlar hoş geldiniz.. Kalabalığı görünce yazmak istedim.. Mazur görün.. Kimseyi kırmak incitmek değil niyetim... Son söz; Sabrı olmayanı kredili oynayanı perişan eder bu büyük abi..

Ytd
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Yanıldım...8 TL kapatacak galiba 3,33 açılır...hayırlı olsun
    Bugün ciddi manada tırstım. tsgyo halini görünce yarın içimize piton kaçaçak diye korkuyorum ....
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. KAP: [DZGYO ] BORSA İSTANBUL A.Ş. Rüçhan Hakkı Referans Fiyatı

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/870030
    Dosyalar:

Rüçhan Hakkı Referans Fiyatı 2020-08-19
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Pay Adı DENIZ GMYO
    Referans Fiyat 4.666
    Referans Alınacak Tarih 2020-08-20
    Açıklamalar
    Açıklama -

8. rüchan tahtasının kapanma süresi kaç gün 2 gün müydü

Sayfa 288/359 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları