Sayfa 242/359 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Ya nereden bulaştım bu hisseye. Yeminle adamı fıtık eder. Sanki iş bankası kurucu hissesi. Bu kadar sığ yani. Eh el mahkum bir altı ay surteriz artık. Ne yapalım sağlık olsun. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haksızlık etmeyin,çok iyi gidiyor gerçekten.,,tarihi zirve 6.76 iken yarısından işlem görüyor şu an.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. bencede cok ama cok iyi yerler gideceğini düşünüyorum patron katar spor yatırım tavsiyesi değildir şahsi düşüncemdir ama bildiklerimi bilseniz var yaaa..

3.  Alıntı Originally Posted by Yldz Cnyd Yazıyı Oku
    bencede cok ama cok iyi yerler gideceğini düşünüyorum patron katar spor yatırım tavsiyesi değildir şahsi düşüncemdir ama bildiklerimi bilseniz var yaaa..
    Cok merak ettim..neymiş senin bilipte bizim bilmediğimiz.. biraz ipucu versen

4. Bundan bi cacık olmaz kaçırılan fırsatlara yanarız ancak ytd.

5. sadece ipucu yaptıklarına bakın sermayesine bakın dağ fare doğurmaz ...

6.  Alıntı Originally Posted by Yldz Cnyd Yazıyı Oku
    sadece ipucu yaptıklarına bakın sermayesine bakın dağ fare doğurmaz ...
    Hisse satıp duruyor şirket ..sonrasında yüksek bir bedelli gelecek gibi duruyor.. yaptıgı o kadar iş daha bilançoya yansimadi

DZGYO Solo 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 960125 Yıllık Değ%:-50

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. bodrumdaki villalardan kaç tanesi satıldı arkadaşlar bilgisi olan var mı? ya da satıldı mı hiç, bi de döviz borcu nekadar? bilen ortaklar yardımcı olurlarsa sevinirim

Sayfa 242/359 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •