Sayfa 1000/1000 İlkİlk ... 5009009509909989991000
Arama sonucu : 8000 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Tapatalktan siz hissenete girebiliyor musunuz. Ben giriyorum ama surekli yukleniyor diyor
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=34645

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Ben defalarca denedim giremiyorum.
    Tarayicidan giriyorum, ordanda topikleri dolaşmak çok sıkıntılı oluyor.

Bilgilendirme icin tesekkurler.

ABD Senatosu'ndan tehdit: Türkiye, ABD ile Rusya arasında seçim yapacak, başka yolu yok

https://tr.sputniknews.com/abd/20190...apmak-zorunda/

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    ABD Senatosu'ndan tehdit: Türkiye, ABD ile Rusya arasında seçim yapacak, başka yolu yok

https://tr.sputniknews.com/abd/20190...apmak-zorunda/

Anlamadığım şu, bir papaz olayından 10 kat daha ciddi bir şey bu . Adam CAATSA diyor , direk İran muamelesi göreceğiz yani .
    Ama bu ve benzeri haberler halka ulaşmıyor, ulaşmasının tek yolu doların fırlaması. Hayır kazanmak falan filan geçtim bunları halkın haberi olsun .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Anlamadığım şu, bir papaz olayından 10 kat daha ciddi bir şey bu . Adam CAATSA diyor , direk İran muamelesi göreceğiz yani .
    Ama bu ve benzeri haberler halka ulaşmıyor, ulaşmasının tek yolu doların fırlaması. Hayır kazanmak falan filan geçtim bunları halkın haberi olsun .
    Halkin hicbir seyden haberi yok ki. Agustoda papazi ic siyaset malzemesi olarak kullandilar ama ters tepti

Ornegin medya kanallari imamoglunun aciklamalarini gosterse halk dusunecek ama yok

Ancak halk yine de eskisine oranla daha bilinci bence

Ozellikle genc nufus her seyi arastiriyor

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    reis in bu denli rusya ya yaklaşması beni ürpertiyor sanki ileride ırak mısır suriye nin başına gelen özgürlük demokrasi ayagına karşı nato ve abd ye güvenmedigi sanki bir önlem mi acaba demekten kendimi geri alamıyorum çokmu pinpirik yapıyorum
    Rusya ; Kaddafi hariç diğerlerini hep kurtardı ama liderleri kurtardı halkını değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 1000/1000 İlkİlk ... 5009009509909989991000

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •