Sayfa 13/1000 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. blonberg de 2 kişinin kafası basmıyor marketler bu fiata nasıl satmaya başladı
    neyse twet attımda söylediler ellerindeki stogu nerelerine sokacakcar cürüyüp cöp mü olsun dedim
    uyandılar

2. En tehlikelisi Hezimet.
    En iyi yaptıklarında "altın vuruş"a geçerler..

3.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    blonberg de 2 kişinin kafası basmıyor marketler bu fiata nasıl satmaya başladı
    neyse twet attımda söylediler ellerindeki stogu nerelerine sokacakcar cürüyüp cöp mü olsun dedim
    uyandılar
    burdaki trolleri egitmeye çalıştıgımız gibi tv dekilerede el atmış bulunuyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    burdaki trolleri egitmeye çalıştıgımız gibi tv dekilerede el atmış bulunuyoruz
    Aferin sana şampiyon

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ...Demem odur ki yıllarca CHP yi AKP nin karşısına konumlandırarak çok büyük hata ettim..
    Şimdi şimdi daha iyi anlıyorum ki 2003 de bu ülkenin siyaseti komple ŞEKİLLENDİRİLDİ..
    AKP yi başa getiren güç CHP yi de önce DENİZ BAYKAL sonrasında kaset skandalı ile getirilen K.K ile şekillendirdi..
    Nokta..
    Evet,
    bu ülkenin siyaseti komple ŞEKİLLENDİRİLDİ...
    Fetö,Baykal'ın işini bitirdikten sonra Önder Sav'ı da oğlundan dolayı köşeye kıstırdı. Önder Sav Dersimliyi kendi iradesiyle değil tehditle desteklemek zorunda kaldı, anlaşarak desteklemiş olsaydı görevinden atılmazdı.

6. dusus trendini kirdi pull backini de yapti. bu hafta 5.40 lari gosterir gibi duruyor.

7. Devlet zorla kimseye bir şey satmıyor, devletin tanzim satış uygulanmasından memnun olmayanlar 15₺ batlıcan,20₺ büber almaya(yemeye)devam edebilirler...diyip tanzimi kapatıp benjonun haline bakalım

Sikinti yok isteyen patlicani isrediği yerden alır sokar gozune. Bu mevsimde baska işe yaramaz zaten.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 13/1000 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •