Sayfa 248/1000 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Enflasyon Yazıyı Oku
    bu altın borsaya girmeyen küçük yatırımcı için tam bir pump and dump örnegidir. Felaket tellaları iyi prim yapıyor haksızlarmı bilemem ama popüleritesi olan bir konu bu "felaket"
    altını savunan james rickards, mike maloney hepsi kendi sitelerinde altın satan adamlar
    millete gazı verip benim sattığım sikkelerden satın alın deyip dolar istifliyorlar..?

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    altını savunan james rickards, mike maloney hepsi kendi sitelerinde altın satan adamlar
    millete gazı verip benim sattığım sikkelerden satın alın deyip dolar istifliyorlar..?

3. Bir saniyede iki kuruş zıplatılar..
    TURKEY FACES 'GRAVE CONSEQUENCES' IF BUYS RUSSIAN SYSTEM: DOD

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Jim Rickards çok yanliş tavsiyeleri oldu mesela euro konusunda ama altına gelince portföyün yüzde 10 diyor..

5.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Jim Rickards çok yanliş tavsiyeleri oldu mesela euro konusunda ama altına gelince portföyün yüzde 10 diyor..
    death of money diye kitap yazacaksın, altın portföyümünün %10'u diyeceksin, kalanı gümüş ve paladyummuymuş..?

6. Benim seyrettiğim videoların da görüşü bu yönde, full altına geçin söylemini hiç duymadim..

The portfolio recommendation is to put 10% of investable assets into physical gold as a diversifying asset allocation and as portfolio insurance. The following example demonstrates that insurance aspect.
    https://dailyreckoning.com/money-gold-nothing-else/

7.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Benim seyrettiğim videoların da görüşü bu yönde, full altına geçin söylemini hiç duymadim..

https://dailyreckoning.com/money-gold-nothing-else/
    adam trumpa mektup yazıp, 1 temmuz 2018 den itibaren dolar yerini yeni rezerv para birimine bırakacak der
    8 aydır ortada yeni bir rezerv para olmadığı gibi bahsettiği elitler henüz onun öngörüsünü gerçekleştiremedi

8. Şimdi tahminlerin çoğu fos cıktı mı.. cıktı... rickards'ı savunmuyorum ama burda ki 10% fiziki altın tavsiyesi mantıklı.. sistem karşı bir nevi sigorta...

Sayfa 248/1000 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •