Sayfa 37/1000 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Dolar/TL paritesi konuşuyoruz burada değil mi?
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

2. Oyyyyy Ben de diyorum neden gönderiye invalid diyyooo düzeltirken daha bi detay verirken

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    Aha ayhan basgani damı kodese attılar yaw ..

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Çünkü invalid demek valid olmayan demek Aman sürçmesin dikkat.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Dolar/TL paritesi konuşuyoruz burada değil mi?
    sevgili yöneticim objektif buraya gelip akp profagandası yapan methiyeler döviz yatırımcısına hakaret eden trollerede aynı hassasiyeti göstermenizi bekliyoruz teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by betterking Yazıyı Oku
    Hasta mısınız anlamıyorum ki gerçekten, cidden soruyorum. Forumların etik kuralları vardır, bu kadar uzun mesaj komple alıntılanmaz. Ha sizde o saygı var mıdır o da ayrı konu. Anladım ki sizin gibilerle anladığı dilden konuşmak lazım. Ama o zaman bizi de 1 ay tatile gönderirler sonra, o yüzden edebimle söyleyeceğim, dün üye olup gelip millet akıl vermeye çalışmayın, herkesin aklı kendine yeter sevgili uyanıklar. Bir de ısrarla yüz yıllık aynı geyikleri tekrar tekrar alıntılamak vs. de nedir.

Ayrıca çok yazdık ama tekrar yazalım, bu zırvaları paylaşmakla kimse 1 dolarını satmaz, düştükçe daha da alır, çünkü ülkenin durumu ne yazık ki ortada. Söylenecek söz kalmadı, kötü yönetiliyoruz ve malesef sonuçlarına da hep birlikte katlanacağız.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++ayrıca,O uzun mesajı yazan vatandaşımız alıntı yaptığı havuz medyası yazarını da yazmalıydı,forumun kurallarından biridir,alıntı kaynağını bildirmek

7. Tahrik var başgan...O yüzden invalid...Yoksa valid şeyler yazıyoz

8. Amanin,Ayhan Başgan da mı tatile çıktı yoksa?

Sayfa 37/1000 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •