Sayfa 451/1000 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Dolar 1 Tl olacak.
    Hele önce bir 10 tl olsun. 1Tl yapmak daha kolay olacak.
    At bi 0 sıfır. Al sana 1 Tl.

Wan münit. Wan dolar. Wan Tl.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

2. Bugün kapanış ve Pazar gecesi açılış mühim artık.

3. Haftaya cumaya kadar 6'ya kadar cıkar...Bugun 5,6'dan fullendim..6 gibi boşaltırım...

Reis secime ortamı gererek girmek istiyor...Mb göstermelik bi mudahale yaptı..Yersen...

Korku reisin işine gelir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    olsun , batanlarin batma nedeni kendileri..ne halt olursa olsun insan uzuluyor, gerci bunlara acimamak lazim ama insan merhameti kadar insan..
    Batan fabrikayı da mı bize kitlediler; zekaya bak ya , hay sana oksijen veren ağacın yaprağına. ...

Trol ajansı şimdi de böyle roller oynayın diyor; haftaya da manav falan gelir , domates de biz sorumlu oluruz .
    Dondurmacilar da Ayhan abiyi bulur artıkın.

5. ben 5.47 de kıllanmıştım. Demek ki adamlar önce kıllandırıyor son hamam otuyla kıl döküyor. Şu pislik bir kağıtta yükselmedi yoksa tam dolu dolarda olacaktım. yüzde 50 zarar yazdı yine. Bundan sonra hökümetimizin Başkanımızın ve damadımızın dolara sövmesini bekleyeceğim. Japon ev hanımları ne yaparlar mutlu sonla biter mi? Onlar tatilde mi yoksa?

6. 5,7483 +0,2871 +5,26%

Merkez bankasından hiç bi mudahale gelmiyor. Sebebi belli..Cuma günü olması da ayarlanmış...Haftasonu konuşssun millet.

7. Afrika randı 2% meksika pezosu 1.6%.. bizde ise 5%.. müdahale ? çocukların su tabancası ile orman yangını söndürmeye calışmak... imf'ye borç vermişiz... herhalde söylediklerine kendileri de inanmaya başlamış ... trump'un tweeti bizi üzdü tarzı bir söylem olur o zaman sakınleşir, MB'den bekletiniz olmasın zaten kalıcı etkisi olmaz..

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Eskiden burada dolar 4.xx olacakçılar vardı. Ben o zaman takmayın kafanıza toplayın toplayın diyordum.
    Şimdi kendileri için bir dakikalık saygı duruşu...
    özellikle çakal bi arkadaş vardı. önümüzdeki 2 sene 4 lerde takılacak diyen. onu arasıra saygıyla anıyorum ben.

Sayfa 451/1000 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •