Sayfa 60/1000 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. 14 Şubat Perşembe 18:21 ERDOĞAN: (SURİYE) AB 3+3 MİLYAR EURO YARDIM SÖZÜ VERDİ AMA 1,75 MİLYAR EURO GELDİ

14 Şubat Perşembe 18:00 ERDOĞAN: GERİ DÖNÜŞLERİN KOLAYLAŞTIRILMASI İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ

14 Şubat Perşembe 16:33 ERDOĞAN: MÜLTECİLERE ŞU ANA KADAR 35 MİLYAR DOLARLIK YARDIM YAPTIK

kafasına dank etti ama giren de girdi ülkeye ÜMMET MÜMMET adına...

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    14 Şubat Perşembe 18:21 ERDOĞAN: (SURİYE) AB 3+3 MİLYAR EURO YARDIM SÖZÜ VERDİ AMA 1,75 MİLYAR EURO GELDİ

14 Şubat Perşembe 18:00 ERDOĞAN: GERİ DÖNÜŞLERİN KOLAYLAŞTIRILMASI İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ

14 Şubat Perşembe 16:33 ERDOĞAN: MÜLTECİLERE ŞU ANA KADAR 35 MİLYAR DOLARLIK YARDIM YAPTIK

kafasına dank etti ama giren de girdi ülkeye ÜMMET MÜMMET adına...
    Oy kaybettiği için göndericek...Yoksa göndermezdi...

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    zaten şu anda her turlu atraksyon yapılıyor piyasayı tutmak için !

seçim sonrasi iktisat politikasi acisindan yapilacak tek bir sey var o da belli ? ve buyume su anda 1-2 yil son dusunulecek konu

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    Sadece narkozu verdiler hastayı uyutuyorlar hocam. İç kanama son gaz devam. Mevcutta ülke ne 2008 deki ne de 2001 deki ülke.

Mevcutta tehlikeli hale gelmiş işsizlik, yüzde 25 genç işsizlik, 82 milyon nüfus, içeride 4, Suriyede 1 milyon bakmakla yükümlü olduğun adam, akın akın gelen Afganlısı, Iraklısı, İranlısı vs, 300 milyar dolar net döviz açığı, Çinden sonra oransal olarak dünyanın en borçlu özel sektörü vb vb vb.

Ortalama büyümemiz olan yüzde 5 in üzerine ki mevcut durumda daha da yukarı olmalı ve bu istihdam olarak karşılık bulmalı, çıkamadığımız her çeyrek dipsiz kuyuya doğru ineriz.

Ve en önemli nokta finansman kıtlığı.

4. Rte suriyelileri hicbir zaman göndermez daha milyonlarca suriyeli gelecek

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Sadece narkozu verdiler hastayı uyutuyorlar hocam. İç kanama son gaz devam. Mevcutta ülke ne 2008 deki ne de 2001 deki ülke.

Mevcutta tehlikeli hale gelmiş işsizlik, yüzde 25 genç işsizlik, 82 milyon nüfus, içeride 4, Suriyede 1 milyon bakmakla yükümlü olduğun adam, akın akın gelen Afganlısı, Iraklısı, İranlısı vs, 300 milyar dolar net döviz açığı, Çinden sonra oransal olarak dünyanın en borçlu özel sektörü vb vb vb.

Ortalama büyümemiz olan yüzde 5 in üzerine ki mevcut durumda daha da yukarı olmalı ve bu istihdam olarak karşılık bulmalı, çıkamadığımız her çeyrek dipsiz kuyuya doğru ineriz.

Ve en önemli nokta finansman kıtlığı.
    Hocam dert etme gencleri...Onlar dert etmiyor cünkü...Hepsi multiplayer oyun oynuyor şuan : D

6. Bi de çıkarmışlar şimdi e-spor diye bişey...Gençler hep kapalı mekanda beyin uyuşturmaca...Çıkıp bi gerçek dünyada ne olup bitiyor ilgilendikleri yok...Sanal spor mu olur...Gerçek spor yap ta gör ebenin şeyini...Terin kanın bi aksın...Mental ve fiziksel olarak olayı bi tat...

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bi de çıkarmışlar şimdi e-spor diye bişey...Gençler hep kapalı mekanda beyin uyuşturmaca...Çıkıp bi gerçek dünyada ne olup bitiyor ilgilendikleri yok...Sanal spor mu olur...Gerçek spor yap ta göre ebenin şeyini...Terin kanın bi aksın...Mental ve fiziksel olarak olayı bi tat...
    Evet hocam game houselar var..Günlerce orda kalıyorlar, oyun oynuyorlar...Bizim kültür sıkıntılı...Din, e-spor, okey masası vs mutlaka bi yolunu buluyorlar: =) Bu ülke 100 sene gecsin, yine yerinde sayar :D

https://www.twitch.tv/wtcn

8,205 online şuan : =)

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Hocam dert etme gencleri...Onlar dert etmiyor cünkü...Hepsi multiplayer oyun oynuyor şuan : D
    Ben o gençlerin kulağını çekeyim. 10 yıldır akademik personel olarak çalışıyorum. Tam göbeğindeyim işin ortasındayım gençlerin. Bilmez miyim. Her yıl kötüye daha kötüye gidiyoruz. Çok küçük bir azınlık hariç adam edilemez, imkansız. Hadi tamam ben taşrada çalışıyorum. Öğrencinin elek altı bize geliyor. Hacettepe mezunuyum. Oradaki hocalarımla sık sık görüşürüm onlarda aynı şeyleri söylüyorlar. Zor işimiz çok zor.

Sayfa 60/1000 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •