Sayfa 7/1000 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

esefle kınıyorum seni şurada 2-3 trolle gögüsgöğüseçarpışmalarım ne çabuk unutuldu unsal elekterik tavan bilmem kaç
    3 gün tatile bile çıkmıştım ama onlarıda telef etmiştim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

çekinceyi kur üzerinden koymuşlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    esefle kınıyorum seni şurada 2-3 trolle gögüsgöğüseçarpışmalarım ne çabuk unutuldu unsal elekterik tavan bilmem kaç
    valla başgan ozaman seni harcamak için 3 trol gönderdiler..sende yedin bunu ......Denizde kum adamlarda trolll..bilmiyonmu? Yakışmadı senin profesyonelliğinine..Başgan çok safsın yaw ....
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Doğru senin de hakkını vermek lazım...Bi madalyayı hak ettin sen de...(madalya emojisi bulamadım hisse.net kataloğunda)

Ama trol mrol bırakmadınız...

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Zorlan beni VIOP topigine gönderdiniz, trol kaynıyor yetis deye, bir gittim kimse kalmadi yahu!
    O arkadaş sabit oranın görevlisi,ama biri geldi millete kaydı gittiaynı kelimeler,algı-****** vb kullandı gitti...
    Konut topiğin dede biri umutabi ye benzer sözlerle saldırdı,ama orada millet bilenmiş çok yol alamadı,bir başkası da marketler yüzünden,meyve sebzenin pahalı olduğunu falan söyledi,ona da ben bir açıklama yaptım,ama trol borsası son durumunu bende bilmiyorum.

6. İşte! çok korktuğunuz trol görüntülendi Screenshot_20190212-121223-01.jpg

7.  Alıntı Originally Posted by iboaga59 Yazıyı Oku
    İşte! çok korktuğunuz trol görüntülendi Screenshot_20190212-121223-01.jpg
    Korktuğumuz gibi varmış canım..

8. Hükümetin yapmış olduğu Tanzim satışlarıyla meyve-sebze fiyatlarını uzun vadede düşürme ihtimaliyle,

Merkezin viopta açtığı shortlarla doları düşürme ihtimali aynı..

Kararı siz verin...

Sayfa 7/1000 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •