Sayfa 940/1000 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. 5,6408 +0,0527 +0,94%
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

2. Allah kimseyi yeni havaalanından uçmak zorunda bırakmasın...Havaalanına ulaşmak TAKSİMden HAVAİST ile 1-1.5 saatlik bir yolculuk sürüyormuş (18 tl İstanbulkart lazımmış nakit geçmiyormuş)...Havaalanına girdikten sonra da yaya olarak toplam 30 dk.ya yakın bir yürüyüş mesafeniz varmış bilet bankolarına varış, biletleri aldıktan sonra uçağa ulaşmak için

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Tamam faiz ödediği parayı kasada bekletirse zarar eder tabiki üstüne bir de kar edemez .
    Madem hesaptaki para kullanılıyor abi nerde 200 milyar dolar. Hani halkın bu kadar parası vardı.
    IMF den dahi 50 - 60 milyar bilemedin 100 milyar rakamları dolaşıyor piyasada .
    Katar dan 3- 5 - 10 gelince piyasa şaha kalkıyor.

Beyler nerde benim para ?

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Tamam faiz ödediği parayı kasada bekletirse zarar eder tabiki üstüne bir de kar edemez .
    Madem hesaptaki para kullanılıyor abi nerde 200 milyar dolar. Hani halkın bu kadar parası vardı.

Bankadan fiziki cekersen sende senin para doların var diyebilirsin ama dolarını fiziki cekmezsen hocam aslında senin doların falan yok ne yazık ki.

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Özel sektörün bankalardan çektiği kredilerde. Özel sektör de bu döviz kredileri ile ithalat yaptı. Para nihai olarak yurt dışındaki Hans'ın hesabına geçti. *Muhasebesel* olarak ise bankanın aktif ve pasifleri bu döviz tutarı ile beyan ediliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Komşu, komşu! Huuu!..
    Oğlun geldi mi?
    - Geldi.
    - Ne getirdi?
    - İnci boncuk.
    - Kime kime?
    - Sana bana.
    - Daha kime?
    - Kara kediye.
    - Kara kedi nerde?
    - Ağaca çıktı.
    - Ağaç nerde?
    - Balta kesti.
    - Balta nerde?
    - Suya düştü.
    - Su nerde?
    - İnek içti.
    - İnek nerde?
    - Dağa kaçtı.
    - Dağ nerde?
    - Yandı bitti
    Kül oldu...

Hala dolarlar nerede deye, soranlar var yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Allah kimseyi yeni havaalanından uçmak zorunda bırakmasın...Havaalanına ulaşmak TAKSİMden HAVAİST ile 1-1.5 saatlik bir yolculuk sürüyormuş (18 tl İstanbulkart lazımmış nakit geçmiyormuş)...Havaalanına girdikten sonra da yaya olarak toplam 30 dk.ya yakın bir yürüyüş mesafeniz varmış bilet bankolarına varış, biletleri aldıktan sonra uçağa ulaşmak için
    Benim beğenmediğim bir yatırım. Yazık oldu giden paraya

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

8. Atatürk Havalimanı'nı artık sadece onlar kullanacak...

http://haber.sol.org.tr/turkiye/atat...lanacak-260185
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 940/1000 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •