Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ula bu nasıl iş; çalışirsin vergi alırlar , harcarsın vergi , biriktirirsin vergi. Hatta kullanmazsın yine vergisini ödersin ( trt, köprü ) . Temettü alırsın şirketten keser , yapılan ödemeden keser ,çok fazla alırsan tutar bir daha keser .

Eveeet, üç kuruş arttıran şanslı azınlıktansanız; TL alırsın yüzde 80 lik enflasyon 20 açıklanır, bankaya koysan faiz vermez .
    Dolar alsan la dolar yokmuş, Sülün Osman gibi olmayan doları satıyorlarmis.
    Altın alsan eve koysan olmaz ,bankaya koysan olmaz kedi - ciğer mevzusu .

En iyisi para biriktirmeyip hepsini yemek o halde . Yine alacaklar yine alçaklar nasıl olsa .

Ha ille biriktirecegim diyorsan en mantıklısı Güneysu ya vermek gibi duruyor. Allah razı olsun ondan .
    diyojen binlerce yıl önce bu sorunun cevabını vermişti: yat aşşaa sal t.şşaa...

hiçbir şeye değer verme, hiçbir birikim yapma, hadi bakalım kolaysa eşşek gibi çalıştırsınlar
    yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    sosyal devlet gereği, devleti (devlet memur ve işçilerini, arabalarını, fatura giderlerini, görev zararlarını), devletten yardım alan kişileri ve suriyelileri finanse etmek zorundasınız !!!
    Onların maaşını vermek yahut yardım alanları beslemek kolay da zenginleri doyuramıyoruz biz.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Borsa İMAMOĞLU nu satın alıyor...

Dün bir video koydum buraya...Güngören Haznedardaki pazar gezisini...Millet nasıl umutla sahip çıkıp kucaklıyor adamı...2023 çok güzel şeylere gebe...Türkiye nefes alacak...Herşey düzelecek...Yeterki peşkeş, adam kayırma, yolsuzluklar, usulsüzlükler ortadan kalksın...Ülkeye güvenen yabancılar da Türkiyeye yeniden kredi açacaklar, gelecekler yatırımlar yapacaklar...

Güzel günler göreceğiz, güneşli günler...
    Herkesin umudu bu ama gözden kaçan bir nokta var. Siyasal İslam ortalığı harap etmeden gitmez. Bakın daha şimdiden yapılan açıklamalara:

topal ördek, meclis elimizde, belediyeler batık, bankalar belediye parasına el koyabilir vs.

Yukarıdakiler yöneticilerimizin sözleri. Benim değil.

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Forumdaşlar yine akıl vermek gibi olmasın ama altını saklamanın en sağlam yolu :

1.yol: potasyum altın siyanür tozuna çevirmek
    2.yol: nitrik asit içinde çözerek sıvı hale getirmek.

Bu sayede elinizdeki altın tıpkı buzdolabınızdaki bir su gibi duracaktır.
    onları da birisi su sanıp içerse gayet güzel olur
    1. sonuç: altınların üzerine bir bardak soğuk su
    2. sonuç: adam zehirlemekten müebbet...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Kripto parayı araştır bi :D
    para sanalsa tam sanal olsun bari :D
    Kripto borsaları da güvenli değil dostum . Hackerler düzenli olarak para çalışıyormuş ama geniş bir alana yapılmadığı için haber değeri taşımıyormuş.
    Ha bu hacker larda biraz Robin hood havası vardır bizim alacağımız 0.00000000000001 bitcoine göz dikerler mi bilmem.

6.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    onları da birisi su sanıp içerse gayet güzel olur
    1. sonuç: altınların üzerine bir bardak soğuk su
    2. sonuç: adam zehirlemekten müebbet...
    Genelde evin içinde ana tesisatın bir parçasıymış gibi gözüken ama ana tesisat ile hiç bir bağlantısı olmayan kör su tesisatı çektirip içine basıyorlar diye duydum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Herkesin umudu bu ama gözden kaçan bir nokta var. Siyasal İslam ortalığı harap etmeden gitmez. Bakın daha şimdiden yapılan açıklamalara:

topal ördek, meclis elimizde, belediyeler batık, bankalar belediye parasına el koyabilir vs.

Yukarıdakiler yöneticilerimizin sözleri. Benim değil.
    Herkes herşeyi her söylemi görüyor/duyuyor...Kendi kendilerini rezil ediyorlar bu tür davranışlarla/ söylemlerle...Oluşan TSUNAMİ (demokratik oy dalgası) hepsini yutacak yok edecek...2023 te...Hepimiz göreceğiz...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    3 gram altın biriktirdim diye, geçen arkadaşlara çay söylemiştim. Millet burada altının üstadı olmuş. Top gibi oynuyorlar altınla; donduruyorlar eritiyorlar, oraya buraya basıyorlar. Boşuna dememişler paran mi var derdin var diye.

Ben gider 3 gramı satarım, siz kendi derdinize yanın. Bu kadar zengin olunur mu arkadaş acıdım (! ) size . Vah vah demek hepiniz zenginsiniz allah yardım etsin üzülmeyin arkadaşlar başa gelen çekilir.

Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •