Sayfa 847/1000 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Sayfalar eğlenceli olmaya başladı hayırdır

2.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    İsim vererek adam gibi konuş trol mrol sen ne biçim konuşuyon saygısız insan.. Hiç mi Allah korkun yok emeğe, düşüncelerini belirten insanlara saygı duymazsın sen.. BU ne biçim hitap tarzı
    3 günlük dünya
    Değer mi gönüller yikmaya ?

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ramsesturk Yazıyı Oku
    Büyükşehir belediyeleri çok büyük bir rant kapısı. Belediyelerin yüzlerce şirketinin çalışanları muhakkak ki partilerini destekliyorlar. Her bir iş kapısı oy vermek için bir sebep. işe girmeye sebep parti. En çok da kanal İstanbul un akıbetini merak ediyorum. Buradaki rant kime kalacak?
    Tek derdimiz rant değil ki .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    ABD, F-35 ekipmanlarının Türkiye\'ye teslimini askıya aldığını duyurdu
    Hangi kanaldan gelmiş açıklama yahut kimden?

5.  Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    3 günlük dünya
    Değer mi gönüller yikmaya ?

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık
    Açık konuşulması taraftarıyım... Son sayfalarda devamlı paylaşım yaptığım için haklı olarak üstüme alınıyorum.. Delikanlı adam sen kardeşim trolsün der..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Trollerle ilgilenen bir kaç kişi var galiba öyle değil mi

7.  Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    Sosyolojik olarak ilgi çekici bir durum var, ancak teşhis etmekte zorlanıyoruz. Farklı ve birbirine zıt açıklamalar yapılıyor. Sanırım sizin görüşünüz, Memduh Bayraktaroğlu'nun videosundaki görüşe paralel bir bakış açısı. Bir de Nasrullah Ayan'ın açıklaması var; buna göre bu bölgedeki seçmen kitlesine devlet para yardımı yaptığı için, tencereyi kaynatmada bir sıkıntı çekmediler ve oylarını ona göre kullandılar.

Hatta konuyu biraz daha genişletip şöyle ifade etsek, bilmem ne kadar doğru olur: Transfer harcamaları vasıtasıyla, toplumun bir kesiminden diğerine gelir transferi yapılıyor. Gelir kesintisine uğrayan taraf muhalefete geçiyor ancak transfer gelire sahip olan kesim de mevcut iktidarı destekliyor. Eğer bu açıklama doğruysa, iki kesim de kendisi için rasyonel olan kararı veriyor demektir.

Ne var ki, önümüzdeki günlerde, gelir kesintisi yapılanların gelirinde muhtemelen bir düşüş yaşanacak. Bunun ne gibi sonuçları olabilir? Bilemiyorum...
    Aç kalsalar dahi sorumluluğu başkalarına yüklerler, secimin sonuçları da bunu gösteriyor... bu son yıl geçirdiğimiz ekonomik çalkantıya rağmen zerre düşüş yok, bekletinizi fazla yüksek tutmayın... literatüre stockholm sendromu geçtiğini hatırlayalım

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    He vallahi. Bu ne yaratıcı karikatür.
    Dün gece sandıkların tümünün açılmasını beklemeden TV kanallarında kazandığını ilan etmişti.
    Ancak itirazlar sonucu az fark nedeniyle geçersiz oylar durumu değiştirebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 847/1000 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •