Sayfa 849/1000 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Hayırlısı,arada olan ülkeye oluyor.

Islak imzalı tutanaklarla tüm oylar özenli bir şekilde kayıt altına alındı. İlçe Seçim Kurullarındaki tüm oyların da takipçisiyiz. Hiçbir arkadaşımız oy çuvallarının toplandığı alanları terk etmeyecek, destek olmak isteyen herkesi de bu noktalarda nöbete davet ediyorum. Ekrem İmamoğlu nun çağrısı

3.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Islak imzalı tutanaklarla tüm oylar özenli bir şekilde kayıt altına alındı. İlçe Seçim Kurullarındaki tüm oyların da takipçisiyiz. Hiçbir arkadaşımız oy çuvallarının toplandığı alanları terk etmeyecek, destek olmak isteyen herkesi de bu noktalarda nöbete davet ediyorum. Ekrem İmamoğlu nun çağrısı
    ist 'da olsam bi an bile düşünmez nöbete giderdim.

Yazan: Hantep Fatih'i

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    İstanbul'da İmamoğlu kendi seçim kurulunu yeniden nöbete çağırdı ..Oylarla ilgili bir dolaplar dönüyor ...
    Su uyur düşman uyumaz hesabı

Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    Dünyayı gezmek dediysem öyle 3 gün 4 gece Avrupa turu değil hakkını vere vere sadece turistik yerleri değil içind e yaşanılan hayatı özümseyerek bunun için ciddi miktarda para , zaman ve enerji lazım hadi bunların 3 ü 1 arada çekip gitcek cesaret lazım

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık
    istanbul tarla basında gece 1 hafta gez dunyayı gezmıs kadar olursun

Ahmetg Guest
    Dünyayı gezmek dediysem öyle 3 gün 4 gece Avrupa turu değil hakkını vere vere sadece turistik yerleri değil içind e yaşanılan hayatı özümseyerek bunun için ciddi miktarda para , zaman ve enerji lazım hadi bunların 3 ü 1 arada çekip gitcek cesaret lazım

S.Alışık
    Bi arkadas Paris turuna katilmis. Turu yoneten Turk sofor Turk herkes Turk. Louvre muzesinin onunde inmisler. Arkadas sanmiski inecekler gezecekler falan. Operator demiski hadi kaldirima herkes foto cekiyoruz sonra herkes otobuse herkes binmis tekrar eline almis eline mikrofon anlatmis butun gun boyunca su bina su muze falan ama icine girmek yok

Arkadas sormus neden? Cevap ee zaman yok. Otel 5 m2 imis acaip kotuydu dedi arkadas. Ikinci gun bizimkiler kacmis turdan kendileri gezmisler ama baya ac kalmislar. Sokakta su bile satilmiyormus lokantalar fahis o yuzden mcdonalds lar cok kalabalikmis falan

Anlatirken baya kahkaha attigimi hatirliyorum. Ama Turkiyede kime sorsan herkes paris roma gezmis. Yazik bu harcanan paralara

7.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Yooook Sırf sen bil istedim :D
    Şimdi cakosladim Odas'ci seniiiii ..Sen
    Kaç ay geç kaç mevsim kuyruk acısı her dem bakii demek
    iyiii iyii demek ki eylem amacına ulaşmış güselll.

S.Alışık

Şimdi cakosladim Odas'ci seniiiii ..Sen
    Kaç ay geç kaç mevsim kuyruk acısı her dem bakii demek
    iyiii iyii demek ki eylem amacına ulaşmış güselll.

S.Alışık
    odas cı degılım netascıyım ben

Sayfa 849/1000 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •