Sayfa 848/1000 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. gecersiz oylardan medet ummak camura yatmanın eş anlamıdır gecersiz oy adı üstünde gecersizdir
    kime verildigin bir önemi yoktur

2. Bunun bir sebebi de ,insanların her şeyi kabüllenen ,cumhuriyeti oylamaya sunan muhalefete inanmaması.İmamoğlu bu düşünceyi yıktı ,herkes aynı senaryonun oynanacağını sanıyor du.sonuçlar ilan edilecek ,hayal kırıklığı ,küsen seçmen,hazine yardımını paylaşan muhalefet politbürosu.imamoğlunun kendi ekibini kurup,tutanakları toplayıp ,sonuçları takip etmesi işi boz du.bura da fox tv nin payını da unutmamak lazım.Yani İmamoğlu CHP politbürosuna rağmen kazan dı.o olmasay dı Ankara da olmaz dı.

3. DÜNYAYI GEZMEK ISTIYORUM ARKADAŞLAR

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

4. Burda iki sayfa yazı nasıl yazıyorsunuz , zaman problemi yok galiba

5.  Alıntı Originally Posted by etnaxy Yazıyı Oku
    Burda iki sayfa yazı nasıl yazıyorsunuz , zaman problemi yok galiba
    Biçok işi aynı anda yapabiliyorum Dostum

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

İstanbul'da İmamoğlu kendi seçim kurulunu yeniden nöbete çağırdı ..Oylarla ilgili bir dolaplar dönüyor ...

7.  Alıntı Originally Posted by etnaxy Yazıyı Oku
    Burda iki sayfa yazı nasıl yazıyorsunuz , zaman problemi yok galiba
    Dünyayı gezmek dediysem öyle 3 gün 4 gece Avrupa turu değil hakkını vere vere sadece turistik yerleri değil içind e yaşanılan hayatı özümseyerek bunun için ciddi miktarda para , zaman ve enerji lazım hadi bunların 3 ü 1 arada çekip gitcek cesaret lazım

S.Alışık

Sayfa 848/1000 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •