Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bi arkadas Paris turuna katilmis. Turu yoneten Turk sofor Turk herkes Turk. Louvre muzesinin onunde inmisler. Arkadas sanmiski inecekler gezecekler falan. Operator demiski hadi kaldirima herkes foto cekiyoruz sonra herkes otobuse herkes binmis tekrar eline almis eline mikrofon anlatmis butun gun boyunca su bina su muze falan ama icine girmek yok

Arkadas sormus neden? Cevap ee zaman yok. Otel 5 m2 imis acaip kotuydu dedi arkadas. Ikinci gun bizimkiler kacmis turdan kendileri gezmisler ama baya ac kalmislar. Sokakta su bile satilmiyormus lokantalar fahis o yuzden mcdonalds lar cok kalabalikmis falan

Anlatirken baya kahkaha attigimi hatirliyorum. Ama Turkiyede kime sorsan herkes paris roma gezmis. Yazik bu harcanan paralara
    Arkadaşın keyif çatacagina,tatil ona çatmış desene
    Bende italya'ya ispanya'ya gittim Ahmet Abi ama bizimki eğlenceliydi

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

2. Seçimden bir hafta önce swap hamlesi üstüne kaybedilen büuükşehirler onunda üstüne bu yaşananlar hiç normal gelmiyor bana fırtına yaklaşıyor. Bana göre böyle ama sizr göre çok saçma da gelebilir. Yaşayıp göreceğiz.
    Son düzenleme : MedwiG; 02-04-2019 saat: 01:16.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Biraz üslubumuza dikkat edelim..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Biraz üslubumuza dikkat edelim..
    Eyvallah Abi
    Tam zamanında melek gibim insanim düşmanım varmış haberim yok.

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    dolar neden düştü ondan bahsedelim biraz
    İç güçler dolara saldırdı

6.  Alıntı Originally Posted by ramsesturk Yazıyı Oku
    Büyükşehir belediyeleri çok büyük bir rant kapısı. Belediyelerin yüzlerce şirketinin çalışanları muhakkak ki partilerini destekliyorlar. Her bir iş kapısı oy vermek için bir sebep. işe girmeye sebep parti. En çok da kanal İstanbul un akıbetini merak ediyorum. Buradaki rant kime kalacak?
    Seçimden önce de yazmıştım,CHP'li belediyede işid kafası veya kutlarvadisi oyuncusu kostümlü birçok çalışanı olduğunu. Belediye çalışanları partisini destekler görüşüne katılmamı engellemekten çok, ilişkilerin sandığımızdan daha karmaşık olduğunu düşündürdü bana. Kimseye çamur atmak veya genellemek istemem ama şeytan ayrıntıda gizli olduğu için,gördüğümü paylaşmak durumunda kaldım. Belki basit bir açıklaması da vardır bilemem

7. Bu arada dönüm noktasını parite 1.1180 kırması olarak görüyorum. YTD

8.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    Ysk oylar yeniden sayılacak dedi, hırsızları döt korkusu sardı!
    Bu saate kadar tecilli hırsızdınız bu saatten sonrada tescilli hırsız olacaksınız!

HırsızVar

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    chase bank address near me

BİRİ HIRSIZ VAR DEMİŞ UZAKLARDA ARAMA

Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •