Special Days Image
Sayfa 855/1000 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Genemi swap faizleri artıyor arkadaş bu ne 5,62 den 5,57 ye 500 pips çaktılar
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence abartı zaten o kadar da beğenmedim. Ayrıca pis. Ayrıca hayvan gibi ırkçılık var patlamaya hazır bomba oralar olay çıkarsa hiç sasirmam ki çıkıyor zaten. Yine de bir kere görmek lazım dünya gözü ile Bence.

Güzel şehir Barcelona bence. Ayrıca Viyana çok güzel, Minsk çok güzel ( her anlamda )... Dünya güzel Ahmet abi gelip çok para harcıyorsun diye kızacak ama sen harcamayıp ne yapıyorsun abim onu de bana
    (her anlamda ) güzel diyince minsk neresi bi bakayım dedim Beyaz Rusya çıktı hay Yarabbim

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

3. dolarda düne göre alım yüzde 32 düşmüş bence yön aşağı şuanlık...

4. Seçim sonuçları kabullenilmeden, kısa vadede önümüzü görme şansımızın olduğunu düşünmüyorum. Artık seçim geride kaldı, sonuçlar çok net. Ankara ve İstanbul kaybedildi ve yenilginin kabullenilip, ekonomiye odaklanılması gereken yerde, hala yıkıcı ve ayrıştırıcı söylemler gelmeye devam ediyor. Ankara'nın her ilçesine itirazda bulunulacakmış vb. söylemler çok manidar. Diğer taraftan, dün İstanbul için yapılan açıklamalar ise kaygı verici düzeyde. İstanbul Türkiye'nin kalbidir. Ekonominin, turizmin, sanayinin can damarıdır. Türkiye'nin dünyaya açılan penceresidir. O yüzdendir ki, hala mücadele devam ediyor, fakat o mücadele artık ekonomiye zarar verir düzeyde ve her geçen zaman bu zararı logaritmik olarak artıracak. İktidarın şunu fark etmesi gerekiyor: Seçim sonucu çok net ve seçim bitti, İstanbul ve Ankara kaybedildi. Bu kabullenilmeden piyasalardaki gerilim son bulmayacaktır.
    Seçimleri bir kenara koyacak olursak, seçim ertesi gündemin reformlar olacağı açıklanmıştı. Bu reformlar, eğitim, sağlık, yargı vb alanlarda reformlar olacaksa ve genele yayılacaksa etkili sonuçları gözlenecektir, fakat yalnızca vergisel anlamda reform düşünülüyorsa, bunun sadece isminin reform olacağını düşünüyorum, içeriği nasıl olur kim bilir. Tabi bir de, Fıratın doğusuna yapacağımız askeri operasyon var henüz konuşulmayan. Bu operasyonun etkilerini de henüz bilemiyoruz. Tüm bu belirsizlikler ışığında hala borsa ucuz, dolar kuru şöyle olmalı diyenler var.
    Borsayla ilgili şöyle örnek vermek gerekirse, Garanti ve İşc dolar bazında eylül ayına göre %60 yukarıda. Tüpraş ve Koç holding eylül ayına göre dolar bazında %30 yukarıda. Dolar bazında düşünüldüğünde, borsanın ucuz mu yoksa pahalı mı olduğuna, bu verileri değerlendirerek karar verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Yaşadığımız ekonomik krizin grafiksel şekli düşünüldüğünde; borsanın ana hacime sahip kağıtlarının Eylül 2018'e göre DOLAR BAZLI getirileri dikkate alındığında, borsanın mı pahalı yoksa doların mı ucuz olduğunu düşünürdünüz.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermemektedir.

5. Goldmann Sachs: Tcmb'den faiz indirimi beklentimizi erteledik.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Goldmann Sachs: Tcmb'den faiz indirimi beklentimizi erteledik.
    Azimle sıçıyorlar memleket ayağa kalkmasın yeter ki ..
    On dönüm bostan yan gel yat Osman in Coni versiyonu bunlar

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

7. arkadaşlar dolara müşteri alım satım oranı yüzde olarak gün içi düne göre %32 alımda %68 satım var diyor tfx target peki bu dolar neden yükseliyor buna birisi açıklık getirebilir mi ?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,883
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika! AK Parti, İstanbul'un tüm ilçelerinde seçim sonuçlarına itiraz etme kararı aldı.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...ir-mi-4258764/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 855/1000 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •