Sayfa 249/1000 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Döviz de makas çok döviz alacağınıza viopta işlem yapın diyorlar görüşünüz nedir? İyi akşamlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Şimdi tahminlerin çoğu fos cıktı mı.. cıktı... rickards'ı savunmuyorum ama burda ki 10% fiziki altın tavsiyesi mantıklı.. sistem karşı bir nevi sigorta...
    benim bildiğim kitabında altın tavsiyesi %20

http://investorfieldguide.com/201442...ney-portfolio/

3. altın gider gelir gider gelir, sonunda bir bakarsınız gitmiş ama gelmemiş...

2000 yılında bu meretin onsu 300 dolar civarındaydı. şimdi de bir bakarsınız 3000 dolar oluvermiş, atı alan üsküdarı geçmiş...
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. İnanmayın böyle bilgilere.
    Doların en az 20 senesi daha var.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Döviz de makas çok döviz alacağınıza viopta işlem yapın diyorlar görüşünüz nedir? İyi akşamlar

Günlük al-sat yapmayacaksan 5-6 kuruşluk makas önemli değil bence. Viop’da dolar vadeli çok tehlikeli eğer kaldıraç işini dikkate almazsan. YouTube’da Gcm’nin eğitim videoları var viop ile ilgili, izlemeni tavsiye ederim. Eğer işlem yapmaya karar vereceksen de 1-2 kontrattan öteye geçmemeni şiddetle tavsiye ederim.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim bildiğim kitabında altın tavsiyesi %20

http://investorfieldguide.com/201442...ney-portfolio/
    Kitabını okumadığim için yorumlayamam ...doğrudur .. medya da yüzde 10 diyor ... bu ortamda benim için altın en uygun yatırım aracı, fiyatı cok uzun süredir baskılanıyor... son dönemde merkez bankaların altın stokların arttırdıklarını görebiliyoruz.. sistemsel bir degişim ihtimalini artıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Döviz de makas çok döviz alacağınıza viopta işlem yapın diyorlar görüşünüz nedir? İyi akşamlar

Ben spotu tavsiye ederim. Dolar-tl düşmesini bir tarafa bırakın, bir ay yatay gitsin swaptan bir dünya zarar yazarsınız... tl'nin faizi- taşıma bedeli çok ağır..

8. fazla büyütmeyin gözünüzde bu adam emtia yatırımcısı
    bi on sene var abd de artık hayat yok hayat uzakdoğuda deyip Singapur a taşınıyor
    abd ordan sonra ayıkıyor
    bazı guruplar sermayeyi uzakdoğuya kaçırdığını
    ve boylece bugünlere geliniyor
    çin - abd düşmanlığı
    september 11 ile zate ellerini belli eden guruba bu da koltuk çıkınca tuhaf söylemleriyle, dolar bitti öldü geberdi tu kaka oldu hela kağıdı felan feşman gibi
    çin in artık abd ticari ayağı yavaşçana yumuşak doku kanseri haline geliyor
    olay bu abicim yoksa kim takar rickards ı
    o da kendi kitabından para kazanıyo
    kendi reklamını yapıyo yani

Sayfa 249/1000 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz