Sayfa 664/1000 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    onu da cok soylediler , hatta krdm d 0.90 falanken fatih diye bir arkadas vardi, cok soyledi al bunu diye..
    2 tl yuzune bakan yoktu ereglinin..
    herseyi gec bende 17 tl den kozal vardi, ahh benim bu kar al mantigim yok mu..!!
    Boşverin hocam iyi yapmışsınız. Baksanıza şu an ki haline borsanın rezil rüsva halde. İçinde olan çıkmaya calısıyor. Kaç sene önce kozal o fiyatlardaysı pek bilmiyorum ama şuan 42 tl. Gördüğünüz gibi bist son 4 gündür %15e yakın değer kaybetti.

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    TL bazında hala 6 sene önce ki endeks fiyatlarını konuşuyor olmak ne kadar üzücü ve acı.
    Rezillik hocam rezillik maalesef.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Eskiden meyhanelerde çalınan avam bir şarkı vardı: "Çok sallama göbeği, düşürürsün bebeği" diye...

Bilmedikleri aletleri kurcaladıkça çok öğündükleri, zararsız kabul ettikleri BİST naneyi yedi.

Çünki piyasaların temeli olan GÜVEN düğmesini bozdular...

Bundan sonra her piyasadan yandım Allah nidalarını duymaya hazırlanın.

Sizce bistteki bu durum kısa vadede geçiçi bir durum mu yoksa sonun başlangıcımı?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Pazartesi günü yerlilerin dolar satıcakların mı düşünüyorlar ? Bu swap böyle devam edemez..Faizler ucar gider....

Tahminim Agustos ayında yaptıkları gibi hergün bir tane paket acıklıcaklar...Stopaj avantajı vs..
    neden bu swap boyle devam edemez?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yarin gavurlara vereceğiz mi mehteri, siz onu deyiverin hele!
    Mehteri olmazsada flütü veririz ellerine öttürüp dursunlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Ege Cansen üstad ölüler yürümesin gömülsün diyor...

ZOMBİ ŞİRKET, ZOMBİ BANKA VE ZOMBİ EKONOMİ
    işin kötüsü batan şirketleri kurtardıkça, kendileri batan bankalarda bulunan halkın tasarruf mevduatı tehlikeye girer. Dolayısıyla "Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu" oyuna dahil olur. Bu, Merkez
    Bankası'nın istemese de sorumluluk yüklenmesi demektir.
    Merkez Bankası'nın sahaya inmesi, Hazine'yi ve Maliye'yi de sorunun/çözümün içine çeker. Pek tabii hükümet, bu büyük operasyonun baş sorumlusu olmaya mecburdur. Herkes şunu iyi bellesin: Sonunda faturayı "günahsız" halk ödeyecek, dolayısıyla ne bankalar zombi şirketleri kurtarsın ne de Merkez Bankası ve Hazine zombileşen bankalara yardım etsin demek "sorumlu değil sorumsuz" konuşmaktır. Zırvalamaktır. Çünkü eğer harekete geçilmezse, "günahsız" zavallı halkın ödeyeceği fatura küçülmez, aksine büyür. Hükümetten istenmesi gereken şey, olaylara seyirci kalması değil, ameliyatı hazakatle yapıp, nimeti ve külfeti halka adil bölüştürmesidir.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...lesme-4158783/

8. 6.15alış 6.24 satış tı iş banka kotasyonu euroları sattım, sonra en paraya baktım 6,16 dan satış, 6.07 alış diyo, eurotl de çok garip bir piyasa var. Bi bankadan satıp diğerinden neredeyse aynı fiyata geri alabiliyorsunuz, bu sırada fxtcr euro fiyatı 6.25 Di. Fx ayrı telden bankalar ayrı telden çalıyor. İşbank olması gerekenin ( 6.10du o saatlerde) çok üstünden alıyodu 6.15 den bende sattım. Normale dönerse fiyat çok düşücek euroda çünkü. Neden euro böyle, işlemde yapılıyor ilginç olarak, fiyatlar gerçek yani.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 664/1000 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •