Sayfa 486/1000 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    selçuk geçer'i tanıyan eden var mı? ünlü ekonomist deniyor, gazeteci deniyor ama çok detaylı bilgi yok hakkında google'da. bir zamanlar cem tv, kanal 24, krt tv de program yapıyormuş, yiğit bulut'la takışmış falan o kadar.

fazla iddialı ve riskli laflar ediyor youtube'da uzun bir süredir. başta fetöcü mü yurtdışından mı yayın yapıyor dedim ama çok yakında ulusal kanala çıkmış.

bir başka komplo teorisyeni ya da troll mü bilmiyorum ama bu da bugünkü iddiası ilginç, ki benim de aklıma gelmedi değil:
    düne kadar akp'ye toz kondurmayanlardandı, son 16 yılın 12'sinde akp'ye oy vermiştir..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ey finans sektörünün içinde olanlar... 'Piyasadan dövizleri toplayın, döviz yükselecek' gibi provokatif eylemlere giriyorsanız bunun bedelini ağır ödersiniz. Bunun bedelini çok ağır ödeyeceksiniz. Bu tür eylemlerin içerisine sesleniyorum. Hepinizin kimliğini, neler yaptığını biliyorum. Seçim sonrası bunun faturasını size ağır keseceğim. Bu milleti sömüreyeceksiniz" ifadelerine yer verdi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...klama-4107718/
    seçmenine öküz diyen akp millet vekili
    biz koyun deyince kızıyorlardı haklıymış lar

4. ortada eğer bir ceza varsa faturasını hemen keseceksin
    adam birini öldürse seçimden sonra mı savcılığa sevk edeceğim diyeceksin..?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ey finans sektörünün içinde olanlar... 'Piyasadan dövizleri toplayın, döviz yükselecek' gibi provokatif eylemlere giriyorsanız bunun bedelini ağır ödersiniz. Bunun bedelini çok ağır ödeyeceksiniz. Bu tür eylemlerin içerisine sesleniyorum. Hepinizin kimliğini, neler yaptığını biliyorum. Seçim sonrası bunun faturasını size ağır keseceğim. Bu milleti sömüreyeceksiniz" ifadelerine yer verdi.
    avatar resmim kesinlikle süleyman demireldir efendim
    6 defa gidip 7 ci defa geri geldigindeki vermiş oldugu pozdur saygılarımla

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    avatar resmim kesinlikle süleyman demireldir efendim
    6 defa gidip 7 ci defa geri geldigindeki vermiş oldugu pozdur saygılarımla
    bende dikkatli,ce bakınca süleyman demirele benzettim
    sorarlars ademirel zannettim derim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. bu zat en son dolar 3.40ken bozdurun dolar alan yaya kalır demişti.Aynı teknikle yapıyorsa bugünki tehditleri de artık perakedecisi, toptancısı düşünsün.

8. PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : tuta; 24-03-2019 saat: 18:26.

Sayfa 486/1000 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •