Sayfa 488/1000 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Umarım yarımdan itibaren diner dolar. Yoksa dolar uçaçacak ve geçen yaz ki kabus tekrar başlayacak. Ee tabi bu durumla beraber bist gene çakılacak.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Pehhhh sen daha yeni mi atıyorsun, ben tur bindireceğim .

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

3. Gece yurt dışı piyasalarinda kaçta ilk dolar/tl rakamlarını goruruz
    ...

4. İsrail Dışişleri Bakanı Vekili ve Ulaştırma Bakanı Yisrael Katz, ABD Başkanı Donald Trump'ın İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile Beyaz Saray'da yapacağı görüşmede işgal altındaki Golan Tepeleri'ni "İsrail toprağı" kabul eden kararnameyi imzalayacağını açıkladı.

Katz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, İsrail basınında, Trump'ın yarın Netanyahu ile Beyaz Saray'da yapacağı görüşmede Golan Tepeleri'ndeki "İsrail egemenliğini" tanıyan belgeyi imzalayacağı yönündeki haberleri doğruladı.

Açıklamasında, İsrail ile ABD ilişkilerinin, "hiç olmadığı kadar iyi" olduğunu söyleyen Katz, "Başkan Trump, yarın Başbakan Netanyahu'nun huzurunda, İsrail’in Golan’daki egemenliğini tanıyan kararnameyi imzalayacak." ifadesini kullandı.

Resmi ziyaret kapsamında Washington'ta bulunan Netanyahu, yarın Beyaz Saray'da ABD Başkanı Donald Trump ile görüşecek. Trump ile Netanyahu salı günü yine Beyaz Saray'da akşam yemeğinde bir araya gelecek.

Bizim 4.60 dengelemecisi bu defada üyeliğinin silinmesini istemiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Sorusturma demedim kosusturma dedim
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bu ne dolar aşkı arkadaş, dolarla mı harcıyorsunuz? Ülkenin hangi ilinde TL verdiniz de kabul etmediler . Misal gittiniz çocuklara magnum alacaksınız dolar mı istediler.
    Maaşınız TL ile ekmek TL ile. Bu nasıl bir yaşam tarzıdır gençler, bu ne bohem hayattır.
    Bana bakmayın ben zavallı anacımla babacımı hacca göndereceğim, e dolarla fiyat belirleniyormuş o yüzden dişimden tırnağımdan artanla alıyorum, yoksa eşekler kovalasın doları; baş parmağını kapının köşesine çarpsın.

Selametle ....

Gecen sene 3.50 0lan klasik magnum 5 tl olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 488/1000 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •