Sayfa 353/1000 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hollandayı aradım hollandalı arkadaş var daha tam olarak ne oldugunu tespit edememisler manyak mı terörist mi diye
    sanırım manyakmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Manyağın psikopatın dini mi olur...Hristiyanı da müslümanı da aynı...Gaz verirsen bi yerden patlak çıkar...

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Şimdilik saatlik desteği tutuyor. Fed kararı sonrası sert hareket aşağı yönlü gelirse 120 ve 240 desteğine bakılabilir sırayla. Belki de tam tersi Cuma dan bu yana yukarı hareket hazırlığı yapıyor destekte bilemeyiz.
    Bu amk fed i bir gunde dolari düşürmeyecek biseyler desin
    Susuyorum simdi ama carsamba yine aynisi olursa 10 yillikcilar kaybolsun

4. Eski Türkiye dediler, ama herşeye rağmen gelişiyoruk, kafamız tavana vurmamıştı.

Yeni Türkiye dediler, kafamız 3 defa tavana vurdu ve tabiki APTAL olduk.

Sorunumuz işte bu..

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Manyağın psikopatın dini mi olur...Hristiyanı da müslümanı da aynı...Gaz verirsen bi yerden patlak çıkar...
    dünya üzerindeki terör örgütlerinin % 80'ni müslüman ülkelerden çıkıyorsa oturup düşünmek lazım..

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    dünya üzerindeki terör örgütlerinin % 80'ni müslüman ülkelerden çıkıyorsa oturup düşünmek lazım..
    Dogru oturup düşünmek lazım. Peki, binlerce km öteden bu coğrafyaya neden geldiler, bunu da düşünüyor muyuz? Dünyanın heryerinde parayla satinalinacak, parayla olmasa başka vaadlerle masa olacak insan bulmak mümkün.. Şimdi soruyorum hırsızın hiç mi suçu yok????

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Boşver o konu çok uzar .

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Beyin yıkama şehit olup cennete gideceğine inandırarak telkin ediyorlar

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 353/1000 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •