Sayfa 294/1000 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Son cumhurbaşkanlığı seçimine göre 500 bin fark var.. MHP li lerin mahsur başkana destek vereceğini sanmıyorum bu sefer.. Kritik geçerse Çankaya ve yrnimahallede sabaha karşı yapılanlar malum geçen seçim..
    Degil mhp liler bir kisim akp li fetöcü gördüğü hasekiye oy vermeyecek akp tugut altınok yada veysel tiryakiyi aday gösterseydi mhpden oy alırdı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Arkadaşlarım/Yoldaşlarım
    Ne olur yalvarıyorum size bu tür algı oyunlarına yenik düşmeyin?
    Seçime 17 gün kala sizde yılgınlık yaratma/sandıktan soğutma amacı güden bu türden algı operasyonlarına karşı uyanık olun...
    Ben sandıktan çıkacam da Akp mi bunu engelleyecek?
    Akp benim seçilmiş belediye başkanımı mi koltuğa oturtturmayacak?
    Şaşarım onların aklına...
    Tankı ile topu ile gelsin hiç fark etmez azgın sel oluruz yıkar geçeriz bendleri siz merak etmeyin

Sonuç nasıl olsa değişmiyecek söylemi ile sizde yılgınlık yaratmalarına izin vermeyin

YILGINLIK YOK MÜCADELEYE DEVAM....

Dip Not:Seçimden sonra başarı ve başarısızlık durumuna göre herşeyi konuşur,edilmesi gerekenleri parça pinçik ederiz....Muhalefet başarısız olursa (ki ben kısmi başarılı olacağını düşünüyorum) bol bol konuşacak 3,5 yılımız önümüzde olacak merak etmeyin

saygılar/başarılar
    Üstadım size katılıyorum... ve düşüncenizi destekliyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Son cumhurbaşkanlığı seçimine göre 500 bin fark var.. MHP li lerin mahsur başkana destek vereceğini sanmıyorum bu sefer.. Kritik geçerse Çankaya ve yrnimahallede sabaha karşı yapılanlar malum geçen seçim..
    31 Mart akşamı bir yere kaybolma olurmu?
    Gül cemalinden mahrum etme bizi 31 Mart akşamı olur mu?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. Bahçeliden sonra şimdi de AKP açıklama yapmış...Korkmayın yav

https://www.mynet.com/son-dakika-ak-...i-110105030759

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Degil mhp liler bir kisim akp li fetöcü gördüğü hasekiye oy vermeyecek akp tugut altınok yada veysel tiryakiyi aday gösterseydi mhpden oy alırdı
    Sen daha iyi bilirsin Ayhan abi.. Ben cumhurbaşkanlığı seçimini kıstas aldım.. Her ne kadar başkan olan kişinin kendi şahsi oyu olsada yerel seçimlerin başkanlık seçimlerine yüzde 80 paralel gitmesini bekliyorum
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    başkanlık yetkileri karşısında belediye seçimi kazanmak pek de mantıklı bir iş olmayabilir muhalefettekiler için..özellikle önemli illerde..
    Mesele belediye almak değil mesele yüzde 50 nin üzerine çıkmak.

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    31 Mart akşamı bir yere kaybolma olurmu?
    Gül cemalinden mahrum etme bizi 31 Mart akşamı olur mu?

saygılar/başarılar
    Kazanmasını cani gönülden isterim.. Belki de 2014 seçim günü sabaha kadar uyumadığım ender günlerden biriydi.. Keşke kazansa.. Ama ihtimal vermiyorum
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

8.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    başkanlık yetkileri karşısında belediye seçimi kazanmak pek de mantıklı bir iş olmayabilir muhalefettekiler için..özellikle önemli illerde..
    Hiç birşey anlamadım bu önermenizden
    Ne yapalım seçime girmeyelim mi?
    Kapatalım partileri dağılalım mı?
    Öneriniz bu mu?
    Ltf daha net olurmusunuz?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 294/1000 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız