Sayfa 2/896 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7162 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Ya hakikaten alical arkadaşım sürekli negatif enerji vermeyi bıraksan artık.Buraya geleli bir kaç gün oldu ama benim bile içimi çürüttün yani. Hadi benim zararım 3-4 bin burda eminim çok daha fazla zararda olanlar var. İyi çekiyolar senin kahrını valla
    Mesela nedir hangisidir içini karartan benmiyim yoksa hisse mi

Evi yıkılasıca marbaş yukarıdan o kadar çok açığa satış yaptıki bugün alış tarafına geçti

3.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Evi yıkılasıca marbaş yukarıdan o kadar çok açığa satış yaptıki bugün alış tarafına geçti
    Benim amacım sizinle polemik yasamak yada size laf sokmak değil fakat yazdıklarınızı gözden geçirmenizi tvsiye ediyor ve tesekkur ediyorum

Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Benim amacım sizinle polemik yasamak yada size laf sokmak değil fakat yazdıklarınızı gözden geçirmenizi tvsiye ediyor ve tesekkur ediyorum
    Yok gerçekten samimiyetle soruyorum mesela hangi söylemi degistirmeliyim nedir sizi rahatsız eden yoksa ben iki yıldır burdayım kimseyle polemiğe girmem tarzım değil laf sokmam tarzım değil neyden rahatsız olduğunuzu anlamak için

Diğer site kaynıyor hay maşallah diyelim 1.80 ler 1.90 lar havada ucusuyor

6.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Yok gerçekten samimiyetle soruyorum mesela hangi söylemi degistirmeliyim nedir sizi rahatsız eden yoksa ben iki yıldır burdayım kimseyle polemiğe girmem tarzım değil laf sokmam tarzım değil neyden rahatsız olduğunuzu anlamak için
    Muhakkak bir gün ederini bulur ama o gün ne zaman olacak acaba. Bu hisseyi 8 yıldır taşıyan biliyorum artık kendini deliliğe vuruyor. Normal insan belirtileri az kalmış bu arkadaş eğer 8 yada 10 yıl daha beklerse sonrasını zor görür gibi 8 yıldır mal taşıyor mallaşmış artık. Dile kolay 8 yıl telaffuzu dahi beni ürküttü

Çok fazla satış var bakalım nereye kadar direnecek
    Yabancıların baktığı en önemli gösterge temettüdür. 2017 dede temettü ödemeyin ce yüklü satiş yapmışlardı. Son 1 ayda yaklaşık 100 milyon mal boşalttılar halada pervasızca satıyorlar. Bizler bir anlam verememiştik yabancı satışına ama meğerse önceden bir şekilde aldıkları veya tahmin ettikleri temettü miktarını beğenmeyen yabancı sattı halada satıyorlar

1.38 i zorluyor kırarsa dipsiz kuyu

Kimler geldi geçti hepsi aynı umutlarla aldı ya zararına verdi gitti yada müebbete bağladı

Bu bilgiye daha önce ulaşan yabancılar kar ve kar payı dağıtımı beğenmeyen yabancının pervasız satışının nedeni belli oldu

Citinin milyonları pervasızca neden dağıttığı belli oldu

Yeter mi alical bey? Artniyetli siniz demiyorum ama 1.44 den giren ben bile satsam mı diye dusunuyorumsiz boyle yazdıkça

Bu yazdıklarımdan hangisi mesnetsiz hangisi yanlış satış baskısı yok mu 8 yıldır bekleyen yok mu borsada aslolan temettü değilmi 1.38 i zorlanmadı mı yabancı satmadı mı hangisi gerçek dışı lütfen birini belirtiniz teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bu yazdıklarımdan hangisi mesnetsiz hangisi yanlış satış baskısı yok mu 8 yıldır bekleyen yok mu borsada aslolan temettü değilmi 1.38 i zorlanmadı mı yabancı satmadı mı hangisi gerçek dışı lütfen birini belirtiniz teşekkürler
    Anlatamadım derdimi sanırım. Moral bozuyorsunuz demek istiyorum. Neyse siz bilirsiniz. İyi gunler

Sayfa 2/896 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •