Sayfa 629/778 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 6223 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yok mu bu hafta bir camiye yardım?

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    â€ËÅâ€Åâ€Åâ⠂¬Å“’Yabanc ı neden satıyor’âââ €š¬â„¢soruna istinaden
    Yabancı hala satıyor izlenimi veriyor olabilirler bu mendeburlar ky ürkütmek adına .. manasında
    Hayırlı olsun ortak allah utandırmasın
    "Tüm büyük fiyat düzeltmeleri, özünde, yatırımcıların gerçek değeri olduğuna inandığı fiyat seviyelerini bulma sürecidir" gerçeğini temel alır ve buna gerçek değerine göre değerleyenlerin (tahtanın sahibi, spek, yabancı, yabancı görünümlü yerli, biyiklisi, biyiksizi vs.) elindekini GERCEK DEGERİNİ BULUNCAYA KADAR ***ALİCİ BULABİLECEGİ FİYATLARDAN(ki o fiyatları biliyorlar)*** MALİ İTELEMESİ kadar normal bir şey yok dostum.
    Bir zamanlar 1 $=1 THY idi. Şimdi neden olmasın?

Adamlar için endeksi indirmek de çıkarmak da zor bir şey değil. Eğer endeks 87000 lere ekgyo nun 0.8? ( ben en kötü 0.84 diyorum) gelmesi gerekiyorsa bunu ekgyo ile yapmayacak zaten. İşlem hacmi bazında ilk 10 hisse ile yapacak. Bu da XU030 hisseleri demek. Banka endeksindeki oynaklık baba hisselerdeki (ASELSAN,THY,krdmler vs. ) düşüşler, kozaal in yükselmesi tesadüf değil. Endeks düşerse ekgyo da düşer. Bu kadar basit. Ekgyo nun endeks çıkarken çıkmaması düşerken de parasutsuz inmesinden bir anlam çıkarmak gerekmiş biz anlamamisik. Eğer adamların hesabına göre ekgyo gerçek değerine inmediyse demek ki 1.08-1.32 arasında da hacamat işlemi olmuş demektir. Takas makas hikaye şeyler. Ne takasa ne de işlem hacmine inanırım. Hepsi hikaye-senaryo nun bir parçası.
    Not:YTD.
    Son düzenleme : yaanasip; 19-08-2019 saat: 02:20.
    Yabancı yatırımcı sözü: "Boğalar para kazanır, ayılar para kazanır, domuzlar katledilir"

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    ��Yabancı neden satıyor��soruna istinaden
    Yabancı hala satıyor izlenimi veriyor olabilirler bu mendeburlar ky ürkütmek adına .. manasında
    Hayırlı olsun ortak allah utandırmasın
    Günlük takasda yaklaşık 15 günlük baktım yabancı alıyor ama t artı 2 de yabancı satıyor görünüyor... Yani virman yabancı dan çıkıyor gibi ama vakıfın alışları da meçhul belki emeklilik fonu dur malum ekstra alım izni verdiler ya veya yabancı ordan taşıyor olabilir.. Neticede ben Faiz promosyonunun fiyatlanacağını düşünüyorum ölümü bitti dirilmek zaman alır mı konut satışı 2.ç çok düşüktü orda bir patlama bilançoya kadar yansır düşünüyorum sonrası bilanço sonucuna göre malum olucaktır

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Günlük takasda yaklaşık 15 günlük baktım yabancı alıyor ama t artı 2 de yabancı satıyor görünüyor... Yani virman yabancı dan çıkıyor gibi ama vakıfın alışları da meçhul belki emeklilik fonu dur malum ekstra alım izni verdiler ya veya yabancı ordan taşıyor olabilir.. Neticede ben Faiz promosyonunun fiyatlanacağını düşünüyorum ölümü bitti dirilmek zaman alır mı konut satışı 2.ç çok düşüktü orda bir patlama bilançoya kadar yansır düşünüyorum sonrası bilanço sonucuna göre malum olucaktır

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eskaza bir kar oluşursa onu da çemişgezek camii yaptırma derneğine bağışlarız Allah’ın izniyle

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    3,589
    https://www.turizmguncel.com/haber/t...di-h30666.html

THY 2016 da 4.5 lara düşme sebebi mecliste bile muhalefetin araştırma önergesine sebep olmuş 6.5 milyar! zarar linki tıklarsan anlaşılır

ASELS 3.30 lardan başlayan kesintisiz çıkış 50.00 tl ye PD/DD 5 .0 civarına f/k sı 25 lere dayanmıştı şişmiş balondu biryerde patladı

EKGYO sektörün çöktüğü bitik olduğu tabana vurduğu dönemde bile zarar yazmamış ,karda ki düşüş 2 yıllık paraşütsüz inişle fiyatlanmış şu an defter değerinin 1/3 işlem görüyor PD/DD 0.33

THY'nin ASELS'in DİNAMİKLERİ RASYOLARI UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOK EKGYO ile

şimdi yeni bir sayfa açıldı ,faiz indirimiyle sonuçlarını izleyip göreceğiz

6. cuma endeks kapanış 95735 bu gün açılış 96501
    Yabancı yatırımcı sözü: "Boğalar para kazanır, ayılar para kazanır, domuzlar katledilir"

7. zktgmin laneti hergun dusuyor. ihlgm ile fark 8 kurusa dustu yaziklar olsun senin gibi hissenin amk

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    https://www.turizmguncel.com/haber/t...di-h30666.html

THY 2016 da 4.5 lara düşme sebebi mecliste bile muhalefetin araştırma önergesine sebep olmuş 6.5 milyar! zarar linki tıklarsan anlaşılır

ASELS 3.30 lardan başlayan kesintisiz çıkış 50.00 tl ye PD/DD 5 .0 civarına f/k sı 25 lere dayanmıştı şişmiş balondu biryerde patladı

EKGYO sektörün çöktüğü bitik olduğu tabana vurduğu dönemde bile zarar yazmamış ,karda ki düşüş 2 yıllık paraşütsüz inişle fiyatlanmış şu an defter değerinin 1/3 işlem görüyor PD/DD 0.33

THY'nin ASELS'in DİNAMİKLERİ RASYOLARI UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOK EKGYO ile

şimdi yeni bir sayfa açıldı ,faiz indirimiyle sonuçlarını izleyip göreceğiz
    Ortik fiyat düştükçe sayfa kirleniyor bu seviyelerden çok bekletirler bu şerefliler hiçbir kağıda benzemiyor bunun hareketi hırsız bunlar devlet eliyle hırsızlık var yönetim kukla gelecek gerçek olan sadece 1.15 al sat değildir

Sayfa 629/778 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •