Sayfa 782/958 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7659 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ortak bugün elime biraz para gecti 300 lot daha ekledim, o yüzden geçirtmemiştir.
    Ortak nasıl oldu da 1.26 aldığını satmadin da üstüne ekledin bı de yahu hayırlısı olsun.
    Yabancı yatırımcı sözü: "Boğalar para kazanır, ayılar para kazanır, domuzlar katledilir".Yerli yatırımcı sözü: "Hiç bir ağaç cennete kadar uzamaz". Küçük yatırımcı sözü: "Şemsiyeyi gördün mü?" : ))) İlk ikisinden biri ol ama üçüncü olma. "Temelciler değerleme yapar, teknikçiler fiyata getirir". Bu da benim sözüm olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by yaanasip Yazıyı Oku
    Ortak nasıl oldu da 1.26 aldığını satmadin da üstüne ekledin bı de yahu hayırlısı olsun.
    anlatayım mı
    şindi şöyle oldu, sattığımı alttan yerine koyma fırsatı vermiyor artık tahta yapıcı spek emmi. 21 den sattığımı 26 dan yerine koyunca maliyet ort. 32 ye cıktı... baktım trade işi iş değil bıraktım artık, senet ucuz bisttin en kelepir hisselerinden biri, elime para gectikce atıcam artık kasaya 50-100 lot ne bulursak
    bi gitmeyen bu kaldı
    ya ben yada PALA çarpar
    dikkat! her türlü çarpılırsın.

Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bugünkü gibi hareketler daha sık göreceğiz gibime geliyor. Bugünkü 1.25 ~ 1.33 aralığında yaptığı hareketler ky dökme hareketiydi. Bu süreçte sabreden kazançlı çıkacak diye düşünüyorum. Çok fazla ky olduğu için bu hareketler de daha sık olacaktır.
    Bu hareketleri her gün görür olduk. Yine görmeye devam edeceğiz. Bir yöne kırılacağı kesin bu hareketlerde bıkan nasılsa 1.32 yi geçemiyor satayım alttan yerine koyarım diyenlerle nasılsa 1.25 in altına düşmüyor buradan alayım 1.32 den okuturum diyenlerin mücadelesiyle geçecektir. Birinci seçenekteki gibi düşünüp satanlar çoğalırsa bu kağıt yukarı yok eğer ikinci seçenekteki gibi düşünüp fazla mallanan fazla üye kaydı olursa aşağı gidecektir bakalım hangisi ağır basacak. Bence bir kaç gün daha canlı takip etmemekte fayda var

4. Yabancı yatırımcı sözü: "Boğalar para kazanır, ayılar para kazanır, domuzlar katledilir".Yerli yatırımcı sözü: "Hiç bir ağaç cennete kadar uzamaz". Küçük yatırımcı sözü: "Şemsiyeyi gördün mü?" : ))) İlk ikisinden biri ol ama üçüncü olma. "Temelciler değerleme yapar, teknikçiler fiyata getirir". Bu da benim sözüm olsun.

6. https://twitter.com/Wanted92107562/s...454086656?s=19

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,205

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    3,923
    iptal olmuşsa isabet olmuş en kötüsü fiyatlanmış

beyler ekgyo 'nun yeni projeye ihtiyacı yok ..Elinde satılmayı bekleyen 10 bin konutun satılmasına,, finansal giderlerin azalmasına ihtiyacı var..

boş beleş yazmaktan bıkmadın latif !
    ''hikayenin sonunda herkes toprak sahibi olacaktır''

Sayfa 782/958 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •