Sayfa 121/254 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 2028 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Pek umut yok gibi ihale işlerinden sanki, göstere göstere ihale alınmaz. Alınacak olsa bile ky'ye yedirmezler gibi geliyor. Bizi yanıltma ihtimali düşük gibi geliyor. İnşaallah iyi olur diyemiyorum, bu hissede hiçbir şey iyi olmuyor uzun zamandır.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. [QUOTE=ferden;4472840]Pek umut yok gibi ihale işlerinden sanki, göstere göstere ihale alınmaz. Alınacak olsa bile ky'ye yedirmezler gibi geliyor. Bizi yanıltma ihtimali düşük gibi geliyor. İnşaallah iyi olur diyemiyorum, bu hissede hiçbir şey iyi olmuyor uzun zamandır.

Katılıyorum...Patron aynı seyleri surekli soyluyor.Herhalde ne zaman dogru soylediğini anlayamayacağız. Benim beklentim ihale tamamlanmaları Eylül gibi olacağından herhalde Ağustos sonuna kadar toplamaya devam edecekler. Ama önce bir aşağıları yoklar sanki... Sesli düşündüm. Lütfen kendi değerlendirmenizi yapın

3. Yurtdışından ihale almak altyapı işleri için çok zor çünkü güçlü firmalar giriyor. Ben şimdilik alabileceklerini sanmıyorum.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Zaten piyasa da sizin gibi dusunuyor ve fiyatlamiyor bile. Alirsa supriz olur

5.  Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Zaten piyasa da sizin gibi dusunuyor ve fiyatlamiyor bile. Alirsa supriz olur
    Bilanço iyi olsun önemli olan o. zaten şirketin elinde işler var.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Belirsizliklerin gölgesinde kapanışını yaptı. Son üç ayda citinin 3 milyon kusur lot satışı gerçekleşmiş. Yabancının dönüşü bu hissede olumlu yansır. Ciddi yatırım fonları abidik gubidik hisseleri değil bu tip hisseleri portföylerinde bulundururlar. Her zaman olduğu gibi akıllı yatırımcının sabrına ihtiyacı var.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. Tuncay Turscuyu dinledik hatami yaptik acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by braveheart78 Yazıyı Oku
    Tuncay Turscuyu dinledik hatami yaptik acaba?
    Temel olarak iyi bir hisse ama kısa vadede ne olur bilmek zor. Orta ve uzun olarak değerlendirmek daha sağlıklı görünüyor. Benim borsa hayatımda gördüğüm eğer iyi bir hissede pozisyon tuttuysanız en geç 1 yıl gibi meyvelerini veriyor. Hisseye yatırım yapıyorsanız vade konusunda daha esnek davranmak daha akıllıca olur.

Sayfa 121/254 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •