Sayfa 122/252 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2015 madde; 969 - 976 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Benim bu şirkete yatırım yapmamın nedeni hem dinamik, muhafazakar taraflara sahipken bir taraftan da yüksek hedeflere sahip olup bunun için gayret göstermesi, bir gün bunun karşılığı alınacaktır diye düşünüyorum. Bunlar bir iki haftada olacak işler değil şirkete gereken zamanı tanıyor ve bekliyorum.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Temel olarak iyi bir hisse ama kısa vadede ne olur bilmek zor. Orta ve uzun olarak değerlendirmek daha sağlıklı görünüyor. Benim borsa hayatımda gördüğüm eğer iyi bir hissede pozisyon tuttuysanız en geç 1 yıl gibi meyvelerini veriyor. Hisseye yatırım yapıyorsanız vade konusunda daha esnek davranmak daha akıllıca olur.
    Haklisiniz. Yalniz 1 yil bekliceksek zaten banka yada Bist30 daha mantikli secim olur.
    Bu tip nispeten kucukerde 2 haftada ucacak, Mayisda kacacak, Haziranda ziplayacak diye beklentiye sokuyorlar insani.

YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by braveheart78 Yazıyı Oku
    Tuncay Turscuyu dinledik hatami yaptik acaba?
    Kendi kararlarınızı kendiniz verin. Tuncay Turşucu'nun size bu kağıdı al dediğini zannetmiyorum. Hata yaptığınızda suçu kendinizde değil başkasında ararsanız tecrübe edinemez ve hata yapmaya devam edersiniz.

Yine de birini dinleyip bu hisseyi aldıysanız Şubat ayında almadığınız sürece kardasınızdır. Şubat ayında aldıysanız da zaten hisse 3 liraya kadar düştü. Gerçekten güveniyorsanız maliyet düşürüp yine şuan kar etmiş olurdunuz. Hisseyi rtalb gibi gitmesi beklentisiyle aldıysanız bilemem ama Tuncay Turşucu gibi insanlar o beklentilerle hisse önermiyor zaten.

4. Yarınların ne getireceğini kimse bilemez aza kanaat edip, uzun vadeyi göze alabilenler, gerçekleşecek sürprizleri memnuniyetle karşılarlar. Mevduat faizinin diplerde olduğu bu gibi dönemlerde böyle şirketlere ortak olmak benim açımdan büyük şans. Dibin dibini gören bir hisse elbette bir gün zirvenin de zirvesini görecektir. Şirkette temel olarak bozulma olmadığı sürece benimle kalacaktır.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Malta işi çok önemli arkadaşlar.Yerel bir firmayla ortak ihaleye girildi yada girilcek.
    Bu gibi yurt dışı ihalelerde yerel firmalarla ortak ihaleye girmek avantaj.
    Şirketin vizyonu önümüzdeki 5 yılda Dünyanın önde gelen elektrik taahhüt şirketlerinden biri olmak.bu iş bunun öncüsü olacak.
    2 senedir yurt dışı işi söyleyip duruyordu Nevhan Bey tvlerde.artık gerçekleşmesi dileğiyle..

V1809A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Radarlara girmeye başlamış.
    https://twitter.com/YavuzTepetam/sta...982162434?s=19

Biz gereken araştırmayı yaptık. Haklı çıkarsak kazanırız. Çıkmaksak sağlık olsun der geçeriz.

7. Ben vedalaştım... Allah kalanlara sabır versin...

8. Amin, en fazla ihtiyacımız olan şey sabır.
    Katkı ve paylaşımlarınız için teşekür ederim.
     Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Ben vedalaştım... Allah kalanlara sabır versin...
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 122/252 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •