Special Days Image
Sayfa 124/254 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 985 - 992 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Eyvallah kardeşim.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Eyvallah kardeşim.
     Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    6.60 da iken çiti pastada 1. İdi . Sonra satmaya başladı ve çiti elindekileri boşalttı döşe almaya başladı sonra maalesef 5-6 arasına sıkıştı . Çitinin döneceğini sanmam ama döşede hatırı sayılır mal var . Emeklilik fonlarından 1. Liği birinin alması şart .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Adetindendir...önce aşağıya götürmeden yukarı çıkartmaz
    Cigerini biliyorum artık
    Hadi bakalım .... çaktırmadan fincana kulbu da taktı... mı acaba!

4. Hakkında çok methiyeler söylenmeye başlandı... Hep böyle olduğunda nedense bana bır haller oluyor...

5.  Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Hakkında çok methiyeler söylenmeye başlandı... Hep böyle olduğunda nedense bana bır haller oluyor...
    Dedim ya bir haller oluyor... Daha neler gelecek basımıza acaba...
    Bu hisse de cıktı mı abartır dustu mu yine abartır
    Bakalım abartı nereye kadar olacak
    ytd...

6. Hacim yerlerde zorlama istersen

7. Sayın ferden ve emrecant bugün geçmiş paylaşımlarınızı okudum... Az cekmemissiniz doğrusu bu hisseden. Taş olsa çatlar derler ya hani o misal... Ben en son yüzde 7 civarı kârdayken vedalaşmıştım. Bugün tekrar 5.72 den girdim biraz. İnşallah güzel günlerimiz olur...

8.  Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Sayın ferden ve emrecant bugün geçmiş paylaşımlarınızı okudum... Az cekmemissiniz doğrusu bu hisseden. Taş olsa çatlar derler ya hani o misal... Ben en son yüzde 7 civarı kârdayken vedalaşmıştım. Bugün tekrar 5.72 den girdim biraz. İnşallah güzel günlerimiz olur...
    İnsallah Sn.Commoner
    Ayrıca belirtmek isterim ki ben bu hisseden hep kar ettim. Ama ettigim karı az buluyorum. Serzenisim ondan
    Sirket mukemmel yönetiliyor ancak borsada fiyata etkisi cok sınırlı. Ben hakkınını verilmesini istiyorum o kadar....
    Sağlıcakla kalınız

Sayfa 124/254 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •