Sayfa 128/254 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by chievos Yazıyı Oku
    Sevgili ceo'muz tv lere çıkmayı çok sever.devamlı yurt dışı işi dedi ,en son tv de çıkıp 2 hafta içinde Malta ve Almanya ihaleleri açıklancak dedi.40 gün geçti.küçük yatırımcı bunlara inandı bir sürü mal aldı.fiyatımız 2 senedir 6 Tl yi geçemedi.şirket yönetimi yatırımcıya inandırıcı gelmeyecek artık ve bu gidişle ciddi güven itibar kaybetçekler .

V1809A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence itibar kaybetme, kazanma falan kimsenin umurunda değil. Nihayetinde bence Patron'da borsa da oynuyor direk veya dolaylı bilemem. sonuçta paranın olduğu yerde maalesef böyle şeyler olur. şeffafım ayağına açıklama yap , sonra susssssss..... olmuyor. Milleti bezdir, topla elindeki malı... sonra yine çık yine konuş ve yükselt dağıt, doldur boşalt, vs....
    Yalancı çoban misali artık ne doğru ne yanlış birbirine karışıyor.
    Ben trade ederek para kazanıyorum bu hisseden... her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır benim ki de böyle bu hissede...
    Şimdi yine yukarı bekliyorum. Ama önce bir şok yapar mı ki? Hani klasik her çıkış öncesi yaptığı aşağı gidermiş gibi bir şok
    Sağlıcakla kalın

2. 2 senedir imza aşamasında olan 11 milyon euroluk kaynarca sabiha gökçen metro işi nihayet imzalanmış.
    Hayırlı olsun.

V1809A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İlk altı ayda alınan işler 100 milyon civarı oldu. Hisse düşerken yan tahta çıkarken bist30 gibi davranıyor.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. Güzel bir temel flood olmuş. Muhtemel iş artışları ile 12 milyon Euronun üzerine çıkabilir. Taahhüt islerinde genelde iş artışları kaçınılmaz oluyor. İş alımları devam ederse önümüzdeki dönemlerde ciddi bir hasılat artışı yaşayabiliriz. Bu kadar temel gelişmeler hisseyi zorla iteleyecektir. Er yada geç bir şirket iyiyse bunu fiyatlara yansıtır.
    Bu yıl hisseden ağır darbe aldık. İlerisinin hayırlı olmasını diliyorum yatırımcı arkadaşlar için.
    https://twitter.com/hisse_sever/stat...782166023?s=19

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Orgeden böyle haberleri duymak doğrusu şaşırtıcı. Yukardan açıp aşağı basar artik. Nasıl olsa alıştık...

6.  Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Orgeden böyle haberleri duymak doğrusu şaşırtıcı. Yukardan açıp aşağı basar artik. Nasıl olsa alıştık...
    bakalım niyet açılışta belli olur .
    Hayırlısı olsun.
    Endeksin tam da nane molla olduğu zamanda inşallah bu haberi es geçmezler
    Sağlıcakla kalınız

7. bu habere çoktan tavana kitlemesi gerekmezmiydi? yoksa başka türlü mü kitliyor spek arkadaş

8.  Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    bu habere çoktan tavana kitlemesi gerekmezmiydi? yoksa başka türlü mü kitliyor spek arkadaş
    Beklenen bilinen haberler neden olsunki

Sayfa 128/254 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •